Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik Hadidiler Derneğinde

Bakan Çelik Hadidiler Derneğinde

- Devlet Bakanı Faruk Çelik, sorunların yerinde tesbiti ve seçim çalışmaları kapsamında Hadidiler derneğini de ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2011 Cuma 14:30
Bakan Çelik Hadidiler Derneğinde
    Derneğe gelişinde Dernek Başkanı Sait Koyuncu ve aşiret mensupları tarafından coşkuyla karşılandı.

    Devlet Bakanı Faruk Çelik, İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, Milletvekili adayları Yar.Doç.Halil Özcan, Mehmet Akyürek, Belediye Meclis üyesi Hümeyit Bilbay ve bir gurup partililerle Hadidiler Derneğini ziyaretinde; AK Parti Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis üyesi Yusuf Mert, AK Parti kurucu üyelerinden Ö.Faruk Baykuş, Akçakale ilçe yönetiminden Aziz Suntay, Ceylanpınar ilçe yönetiminden Ahmet Usal, Hüseyin Kurtboğan, Viranşehir Anıt Köyü Muhtarı Hıdır Karakurt, Yusufkuyu Köyü Muhtarı Mehmet Uşaklı, İl Genel Meclisi adaylarından Eyyüp Öztürk ve çok sayıda aşiret üyesi ve mahalle muhtarları hazır bulundular.

     Dernek Başkanı Sait Koyuncu, Dernek üyeleri ve aşiretin ileri gelenleri ile bir süre sohbet eden Devlet Bakanı Faruk Çelik, “İnsanların birlik ve beraberlik içersinde hareket etmesi, birbirlerine yardımcı olması ne güzel. Zaten biz Hükümet olarak ta insanlarımız arasında ayrım yapmadan ülkemizin en ücra köşesine bile hizmet götürmeyi amaçlamışız. Şanlıurfa’ya da gelip sorunlarınızı yerinde gördüm. Mümkün olduğunca ilk ağızdan dinledik, yerinde tesbit ettik ve bir kitapçık halinde yapılması gerekenleri Seçim taahhütnamesi olarak ta sizlere sunacağız. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, son 4 yılda köy yolları ve su için tam 220 trilyon para göndermiş, sanırım planlı bir şekilde bu kaynak harcanmamış. Ancak bu yıl planlı bir şekilde köylerimizin sorunlarını çözeceğimizi vaat ediyorum” dedi.

     Hadidiler Dernek Başkanı Sait Koyuncu da, Bakan Çelik’i aralarında görmekten duydukları memnuniyeti belirterek, aşiret olarak AK Partiyi desteklediklerini ve her zamanda desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık