Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik, Şanlıurfa'da Karne Dağıttı (video)

Bakan Çelik, Şanlıurfa'da Karne Dağıttı (video)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, seçim bölgesi Şanlıurfa'da Yenice İlköğretim Okulu'ndaki karne dağıtım törenine katıldı, öğrencilere karneleriyle birlikte çeşitli hediyeler de verdi.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2012 Cuma 05:58
Bakan Çelik, Şanlıurfa'da Karne Dağıttı (video)
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, seçim bölgesiŞanlıurfa'da Yenice İlköğretimOkulu'ndaki karne dağıtım törenine katıldı, öğrencilere karneleriyle birlikte çeşitli hediyeler de verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, sabah saatlerindeŞanlıurfa'ya geldi. GAP Havaalanı'ndaŞanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, AK Parti milletvekilleri Seyit Eyyüpoğlu,Mehmet Akyürek, Abdülkerim Gök ve partililer tarafından karşılanan BakanÇelik, ilk olarak Eyyüpkent Mahallesi'nde bulunan Yeniceİlköğretim Okulu'nun karne dağıtım törenine katıldı.

Okul idarecileri ve öğretmenler tarafından karşılanan Bakan Çelik, okulun toplantı salonunu dolduran öğrenci ve velilerine hitap etti. Öğrencilerin mutlu oldukları bir günde yanlarında bulunmanın sevincini yaşadığını ifade eden Bakan Çelik, "Şanlıurfa'ya geldiğimiz günden bu yana belirlediğimiz sorunlar var ve bunların başında eğitim geliyor. Eğitim alanındaki sorunların asgariye indirilmesi için hem Şanlıurfa, hem de Ankara'da yoğun çalışmalarımız oldu. Bu kapsamda önümüzdeki eğitim yılına kadar kentte 2060 dersliği hizmete açacağız. Öğrencilerimizin güzel okullarda iyi koşullarda eğitim alması için ne gerekiyorsa yapacağız. Biz eğitim için gerekli alt yapı çalışmalarını yürütürken, öğrencilerimiz de çok çalışıp başarılı olarak; hem ailelerinin, hem Şanlıurfa'nın, hem de Türkiye'nin iftihar kaynağı olacak" diye konuştu.

Bakan Çelik konuşmasının ardından, Yenice İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören öğrencilere karneleriyle birlikte çeşitli hediyeler de verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık