Ana Sayfa Urfa Haberleri BAKAN ÇELİK: SİYASETİ BİZE BAŞBAKAN ÖĞRETTİ

BAKAN ÇELİK: SİYASETİ BİZE BAŞBAKAN ÖĞRETTİ

Hilvan temaslarının ardından Siverek İlçesi'ne giden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Karacadağ Bölgesi'nde düzenlenen ve yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı mitingde konuştu. Kadınlar tarafından zılgıtlarla karşılanan ve yoğun ilgi gösterilen Bakan Çelik, yerel seçimlerde AK Partili adaylara destek verilmesini istedi.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2014 Perşembe 13:19
BAKAN ÇELİK: SİYASETİ BİZE BAŞBAKAN ÖĞRETTİ

Şanlıurfa ve ilçelerine yapılan yatırımların AK Parti iktidarı ile katlandığını ve kendilerinin halka hizmet anlayışıyla siyaset yaptıklarını anlatan Bakan Çelik şöyle konuştu:

"Biz laf politikacısı değiliz. Birileri gelir size politika yapar 'yapacağız, edeceğiz' der ama biz bir şey dersek o mutlaka olacak demektir. Sizlere ne dedik ise onları bir bir getirdik. Bize oy vermiş vermemiş diye ayrım yapmadan, herkese uyumlu bir şekilde hizmet edeceğiz. Siverek İlçesi'ne birçok hizmeti getirdik. Uyumlu ve daha hızlı hizmet ağını gerçekleştirebilmek için AK Partili adayımıza destek vermenizi istiyorum. Bize Başbakanımız politikacılığı değil siyaseti öğretti. Gidip kapı kapı dolaşıp vatandaşın sıkıntılarını dinlememizi istedi. Birçok köye gidemedik ama birçok köye hizmet götürdük. Siverek'in Çavuş Köyü'nde içme suyu sıkıntısı yaşanıyordu, kadınlarımız eşeklerle su getiriyorlardı. Bunu görmek gerekiyordu. Sorunları yerinde görüp tespit ettik. Siyasetçi olarak her vatandaşın derdi ile dertlendik. 30 Mart'ta laf üretenlere değil, hizmet üretenlere oy vermenizi istiyorum."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık