Ana Sayfa Urfa Haberleri BAKAN ÇELİK, TAHLİYELERİ DEĞERLENDİRDİ

BAKAN ÇELİK, TAHLİYELERİ DEĞERLENDİRDİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, eski bakan çocuklarının ve Rıza Sarraf’ın tahliyesi ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ankara’da bu konular yoğun bir şekilde değerlendiriliyor.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2014 Cumartesi 04:47
BAKAN ÇELİK, TAHLİYELERİ DEĞERLENDİRDİ

Yargı kararları, mahkeme kararları, dosyaların içeriği ile ilgili çok bilgimiz yok" dedi.

Seçim gezileri kapsamında Şanlıurfa'nın Harran ilçesindeki köylere hareket eden Bakan Çelik, kaldığı polisevi önünde gazetecilerin tahliyeler ile ilgili sorularına cevap verdi.Bakan Çelik, eski bakan çocuklarının ve Rıza Sarraf'ın dosyaları hakkında çok bilgi sahibi olmadığını belirterek, "Yoğun bir şekilde seçim çalışması var. Ankara'da bu konular yoğun bir şekilde değerlendiriliyor. Yargı kararları, mahkeme kararları, dosyaların içeriği ile ilgili çok bilgimiz yok. Ayrıntılı ayak üstü bir bilgi vermek de doğru değil. Mahkeme kararı vermiş, nasıl değerlendirelim. İçeriği, dosyaların ayrıntıları hakkında bilgimiz olmadığına göre, ayaküstü bu konularla ilgili demeç vermeyi doğru bulmuyorum" dedi.

Çelik, seçim gezileri nedeniyle 9 Mart'a kadar Şanlıurfa'da bulunduğunu da hatırlatarak bilgi sahibi oldukça kamuoyuna değerlendirmede bulunacağını ifade etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık