Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik tapu dağıttı

Bakan Çelik tapu dağıttı

- Devlet Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa'da bir sünnet törenine katılarak beş çocuğun kirveliğini yaptı.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2011 Pazartesi 05:28
Bakan Çelik tapu dağıttı
     Bakan Çelik, polis evinde Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve bazı sivil toplum kuruluşlarının (STK) başkanlarıyla bir araya geldi. Burada gazetecilere açıklama yapan Çelik, Şanlıurfa'nın sorunlarının çözülmesi için birlik ve beraberlik içerisinde çaba sarf ettiklerini söyledi.

     Devlet Bakanı Çelik, “Şanlıurfa gelişiyor, büyüyor. Modern bir şehir olma yolunda hızla ilerlerken burada tüm STK'lara, ticaret kesimlerine ve kamu görevlisi olarak bizlere düşen görev ise bunları el birliği içerisinde çözüme götürmektir” dedi.

     Bakan Faruk Çelik, DSI 15. Bölge Müdürlüğü konferans salonundaki Evren Sanayi Kooperatifi Mali kongresine de katıldı.

     Küçük sanayi esnafının şehrin can kaynağı olduğunu ifade eden Çelik, AK Parti iktidarının sekiz buçuk yıllık icraatlarına değinerek, “Büyüyen bir ekonomiyiz çok şükür. Dünyada beş ekonomi büyük krize rağmen büyüdü. Bu beş ekonomi içerisinde Türkiye var. Türkiye ne ile var? Ağırlıklı özel sektörüyle var. 2010 yılının son çeyreğindeki büyümede özel sektörün payı çok yüksek. 9. 2 büyüdük son çeyrekte, 6. 8'i özel sektörün, yani sizlerin sayesinde büyüdük. Bu çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir rakamdır” diye konuştu.

     Bakan Çelik, konuşmasından sonra bazı kooperatif üyelerine iş yerlerinin tapularını dağıttı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık