Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik "Urfa Gündemini Sitenizden İzliyorum"

Bakan Çelik "Urfa Gündemini Sitenizden İzliyorum"

Devlet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Urfa Haber'i yakından takip ettiğini ve tarafsız habercilik anlayışını tebrik ettiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2011 Cuma 03:12
Bakan Çelik
Sitemiz imtiyaz sahibi ve köşe yazarı Ahin Güneş'i arayan ve Şanlıurfa Polis Evi'nde baş başa özel görüşen Devlet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Urfa Haber'i yakından takip ettiğini ve tarafsız habercilik anlayışını tebrik ettiğini söyledi.


Bakan Faruk Çelik, Ahin Güneş ile yaptığı görüşmede, AK Parti tarafından Urfa'dan milletvekili adayı gösterildikten sonra Urfa'ya gelmeden internet üzerinden kamuoyunun bu konudaki ilk tepkisini yerel anlamda Urfa Haber'den izlediğini, söyledi. Bakan Çelik özellikle Bursa'dayken Urfa Haber'de Ahin Güneş'in o dönemde kaleme aldığı "Zira Urfa Eski Hamam, Eski Tas" başlıklı yazısını okuduğunu ve gerek Urfa Haberi gerek ise Ahin Güneş'in yazılarını , tarafsızlığını beğendiğini söyledi. 


Bakan Faruk Çelik konuşmasında "Medya olarak, omuzlarınıza yüklenen sorumluluk tarafsızlık ilkesine sadık kalarak size büyük görevler yüklüyor. Çünkü basın toplumun kulağı, ortak sesidir. Bunu cesur, tarafsız, objektif ve layıkı ile yerine getirmek gerekir.

Siz de gerek şahsınız gerek ise haber siteniz olarak bu görevi olabildiğince layıkı ile yerine getirmeye çelışıyorsunuz. Bir kaç yazınızı okudum. Cesur, tarafsız ve objektif yazıyorsunuz.

Özellikle Bursa'dayken Urfa'ya gelmeden "Zira Urfa Eski Hamam, Eski Tas" başlıklı yazınızı okudum. Yazınızda dediklerinizin büyük kısmına katılıyorum. Tabi halkımız yeni isimleri şimdilik doğal olarak yeterince tanımıyor. Urfa'lı hemşerilerimiz, endişelerinde kısmen haklı olabilirler. Ancak; arkadaşlarımız seçilip, hizmet vermeye başladıklarında Urfa için ne kadar isabetili bir tercih yaptığımızı göreceklerdir. Buradan Urfa Haber aracılığı ile Urfa'lı hemşerilerime selam ve saygılarımı iletiyor, Başbakanımız Sayın, Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın (Cumartesi günü ) saat 17'de Topçu Meydanı'nda yapılacak olan mitinge davet ediyorum" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık