Ana Sayfa Siyaset BAKAN ÇELİK URFA'YA GELİYOR

BAKAN ÇELİK URFA'YA GELİYOR

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Perşembe günü (Yarın) Şanlıurfa ya geliyor.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2016 Çarşamba 15:48
BAKAN ÇELİK URFA'YA GELİYOR

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Perşembe günü (Yarın) Şanlıurfa ya geliyor. Bakan Çelik Perşembe günü akşamı Ankara Uçağıyla Şanlıurfa'da olacak.

Bakanın 3 günlük Şanlıurfa programı ise şöyle:

14 Ocak 2016 Perşembe günü akşam saatlerinde Şanlıurfa’ya gelecek olan Bakan Faruk Çelik Cuma günü programlarına başlayacak.

Cuma sabah bürokratlarla Koordinasyon toplantısına katılacak olan Bakan Faruk Çelik öğleden sonrada GAPTEM’ DE gerçekleştirilen programa devam edecek.

Cuma Akşama kadar sürecek toplantıya Bakanlık bürokratları, Üniversiteler, STK ve sektör temsilcileri katılacak.

Cumartesi günü yine sabah toplantı aynı salonda devam edecek. Güneydoğu Anadolu Bölgesi Ortak Akıl toplantısına yine bürokratlar ve temsilciler katılacak.

Bakan Faruk Çelik öğleden sonra Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile birlikte Mahmut Mirkelam tesisinin açılışına katılacak akşam ise bir nikâh törenine katılarak nikâh şahitliğini yapacak.

Akşam saat 21.00’de Televizyonların ortak canlı yayınına katılacak.

Pazar günü sabah saatlerinde GAPTEM’ DE çiftçilerle buluşacak olan Bakan Çelik Şanlıurfa ili Ortak Akıl toplantısına yine bürokratlar ve STK temsilcileriyle birlikte olacak.

Akşam Bir Otelde Tarımsal Kırsal Kalkınma Destekleme Kurumu tarafından düzenlenen IPARD 2. Programının lansman toplantısına katılacak olan Bakan Faruk Çelik Pazar gecesi Şanlıurfa’dan ayrılacak. 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star