Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik Üstüneller'i Sevdi.

Bakan Çelik Üstüneller'i Sevdi.

Devlet Bakanı Faruk Çelik, TV Programı Sonrasında Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları Tarafından Kendisine İkram Edilen Dondurmayı Çok Sevdiğini Söyledi.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2011 Perşembe 12:41
Bakan Çelik Üstüneller'i Sevdi.
Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi'nce düzenlenen programa katılan Devlet Bakanı Faruk Çelik, Tv progamı sonunda Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları tarafından programa katılan davetlilere ikram edilen dondurmayı çok sevdiğini söyledi.


Şanlıurfa'da Baklavacılık alanında marka olmayı başaran, kendine has baklava ve dondurma lezzeti sunan Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları, Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi'nce düzenlenen Tv programı sonrasında programa katılan davetlilere ve Devlet Bakanı Faruk Çelik'e Urfa sıcağında serinletmek amacı ile kendi imalatları olan dondurma ikramında bulundu.
Bakan Faruk Çelik, kendisine ikram edilen dondurma için "Güzel süpriz oldu. Bu sıcakta böyle güzel bir dondurma ikramı bizi serinletti. Çok güzel bir dondurma. Kendine has hoş bir tadı var. Daha öncede bu firmanın o meşuhur baklavasından yemiş, tadını sevmiştim. Demek Urfa'da daha nice güzel tadlarla karşılaşıp, halkımıza hizmette kusur etmeyeceğiz. Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları'na bu güzel jestleri için teşekkür ediyorum" dedi.Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları sahibi Mehmet Avcıoğlu, bakana dondurma ikramı sonrasında yaptığı açıklamada " Sayın bakanımız Urfa'ya geldiğinde, Urfa'nın yığınla sorunları karşısında ağız tadının bozulduğunu hisettik. Hiç olmazsa bir nebzede olsa sayın bakanımıza, baklava ve dondurma ikramımızla hem enerjisine enerji katmak, hem de ağız tadını az da olsa tadlandırmak içindir. Umarız sayın bakanımız Urfa'nın özlemini, hesretini çektiği, sorunlarının çözümü konusunda Urfamıza derman olur. Kendisine sağlık ve sıhhatler diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star