Ana Sayfa Urfa Haberleri BAKAN ÇELİK VE VALİ KÜÇÜK, URFA POLİSİNİ TEBRİK ETTİ

BAKAN ÇELİK VE VALİ KÜÇÜK, URFA POLİSİNİ TEBRİK ETTİ

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünün gerçekleştirdiği başarılı Huzur operasyonlarını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, bu çalışmaları yerinde bulduklarını belirterek Asayiş Ekiplerini tebrik etti.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2014 Pazar 12:31
BAKAN ÇELİK VE VALİ KÜÇÜK, URFA POLİSİNİ TEBRİK ETTİ

 Savaştan kaçarak Şanlıurfa’ya sığınan ve bazı olumsuzluklara karışan Suriyeliler şimdilerde ise bar ve diskolarda fuhuş ve konsomatris olarak çalışmaya başladı. Bunun bilgisini alan ve istihbaratlı olarak çalışan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri düğmeye bastı. Kentte son bir hafta içerisinde yaklaşık 500 polis ile huzur operasyonları gerçekleştiren Asayiş ekiplerine övgüler yağdı.

 Şimdiye kadar 5 iş yerinin kapandığı ve 5 iş yerinin de kapatılması için Belediyeye bilgi veren Ekiplere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük çalışmalarından dolayı tebrik etti.

 Özellikle yine geçtiğimiz günlerde Yaklaşık 500 polisten gerçekleşen huzur operasyonunda Suriyelilerin fuhuş ve konsomatris olarak çalıştıkları bir gece kulübüne baskın düzenlemiş ve bu baskında buzdolabı ile gizli bölüm yapılmış ve Polis ekiplerinin gözünden kaçmamıştı.

 

 HABER: UMUT DELİ

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık