Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik, Yaylak ve Yukarı Göklü’de

Bakan Çelik, Yaylak ve Yukarı Göklü’de

- Bakan Çelik, Şanlıurfa'da sürdürdüğü Seçim çalışmaları kapsamında Yaylak Beldesini de ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2011 Pazar 19:15
Bakan Çelik, Yaylak ve Yukarı Göklü’de
Devlet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, beraberinde AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı A.Emin Önen, AK Parti Milletvekili Yahya Akman, İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Teşkilat başkanı İsa Kızıldemir, Yönetim kurulu üyesi Zeki Kurt, Belediye Meclis üyesi Halil Kaya, Hümeyit Arıcı ve bir gurup partili ile gittiği Yaylak’ta vatandaşlara hitab ederek ve Yukarı Göklü’de esnafı dolaşarak hal hatır sorup, istikrarın sürmesi için daha çok desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.


Yaylak – Göklü yolu düzeltilsin


Buradaki temaslarını tamamladıktan sonra Argıl beldesine geçerek esnaf ziyaretinde bulunan Faruk Çelik'e vatandaşlar, Yaylak Halfeti ve Yukarı Göklü arasındaki yolun fiziki durumunun düzeltilmesi ve söz konusu yol ağının Karayolları Bölge Müdürlüğüne bağlanması için destek istedi.


Göklü ve Yaylak’ta Seçim Bürosu


Bakan Çelik, Şanlıurfa'da sürdürdüğü Seçim çalışmaları kapsamında Yaylak Beldesini de ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen Çelik, daha sonra Deliler'de köyüne geçti.

Ardından Yukarı Göklü beldesine giden Faruk Çelik, partisine ait Seçim bürosunun açılışını yaptı. Burada vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Çelik, yaklaşık iki aydan bu yana Şanlıurfa'da bulunduğunu, bütün ilçelerin yanı sıra birçok belde ve köyü ziyaret ederek sorunları yerinde tespit etmeye çalıştıklarını söyledi.


AK Partiye daha çok destek


AK Partinin 9 yıllık icraatını da anlatan Devlet Bakanı Çelik, istikrarın sürmesi için daha çok desteğe ihtiyaçları olduğunu belirterek, 12 Haziran'da yapılacak seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

Bakan Çelik de sorunun çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star