Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik’ten Şanlıurfalılara teşekkür

Bakan Çelik’ten Şanlıurfalılara teşekkür

- Devlet Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti teşkilatı, Başbakana gösterilen ilgi nedeniyle Şanlıurfalılara ve teşkilat mensuplarına teşekkür ettiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2011 Pazar 10:09
Bakan Çelik’ten Şanlıurfalılara teşekkür
     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyareti ve mitinginin ardından bir mesaj yayınlayan Devlet Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti teşkilatı, Başbakana gösterilen ilgi nedeniyle Şanlıurfalılara ve teşkilat mensuplarına teşekkür ettiğini söyledi.

     Şanlıurfalıların her zaman Başbakanımızı sevdiğine inandığını belirten Devlet Bakanı Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, “Şanlıurfalı hemşehrilerimize candan teşekkür ediyoruz. Sayın Başbakanımızı coşkulu bir şekilde karşıladılar, sabırla dinlediler ve bağırlarına bastılar. Başbakanımız da en az Şanlıurfalılar kadar Peygamberler şehri Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfalıları seviyor. ‘Durmak yok, yola devam’ parolasıyla yola koyulan ve gerçekten durmak bilmeyen Başbakanımız, meydanı dolduran Şanlıurfalı hemşerilerimin sevgi seli karşısında moral bulmuştur. Dolayısıyla Başbakanımız Şanlıurfa’ya yapılacak muhteşem yatırımları da sıralamıştır. Görülüyor ki, 12 Haziran seçimlerinde 12’de 12 yaparsak inşallah, işte o zaman Başbakanımızı daha da mutlu etmiş olacağız ve Şanlıurfa’mız hizmete doyacak. Başbakanımızın Şanlıurfa’da moral bulmasında ve mutlu olmasında emeği geçen Şanlıurfalı kadın-erkek, yaşlı-genç, genç ve çocuklarımıza, AK Parti İl, İlçe, Belde, Kadın kolları, Gençlik Kolları teşkilatımıza, Mahalle temsilcileri ve Gönüllü kardeşlerimize, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Osman Güzelgöz ve SKM çalışanlarına candan teşekkür ediyorum. Sağduyusunu ve sevgisini esirgemeyen herkesten Allah razı olsun” dedi.

     AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez de, “Şanlıurfalılar olarak her zaman Başbakanımızın yanında olduk ve bundan sonra da olacağız. Başbakanımıza ayrı bir sevgimiz, muhabbetimiz vardır. Nasıl ki Referandumda %95 oyla olumlu oy kullandıysak, 12 Haziran seçimlerinde de inşallah 12’de 12 Milletvekili çıkarıp Türkiye Büyük Millet Meclisine göndereceğiz. Miting meydanını doldurarak Başbakanımızı coşturan ve mutlu olmasına sebep olan değerli Şanlıurfalı hemşehrilerimize, partili arkadaşlarımıza ve Emniyet teşkilatı çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık