Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik'ten Urfa'da Öğrencilere Plaket

Bakan Çelik'ten Urfa'da Öğrencilere Plaket

Bakan Çelik, SODES kapsamında faaliyet gösteren ''okuma salonları''nda hazırlanarak girdikleri sınavlarda başarılı olan öğrencilere plaket verdi

Giriş Tarihi: 5 Mart 2012 Pazartesi 03:09
Bakan Çelik'ten Urfa'da Öğrencilere Plaket
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa'da Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında faaliyet gösteren ''okuma salonları''nda hazırlanıp, girdiği sınavlarda başarılı olan öğrenciler için düzenlenen törene katıldı.

Çelik, AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısının ardından DSİ 15. Bölge Müdürlüğü salonunda yapılan törene gelişinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.


''Okuma salonları''nın faaliyetlerini konu alan barkovizyon gösterisinin ardından bir konuşma yapan Bakan Çelik, ''okuma salonları''nın faaliyete başlamasında SODES'in yanı sıra hayırsever işadamlarının da önemli katkıları olduğunu belirterek, ''Onlara huzurlarınızda teşekkür ediyorum'' dedi.


Bakan Çelik, proje kapsamında eğitim alan öğrencilerin bir süre önce Ankara'da kendisini ziyarete geldiklerini ve törene davet ettiklerini kaydetti.


Konuşmasında kentin genç nüfusuna değinen Bakan Çelik, ''Şanlıurfa'nın bu genç nüfusu yalnız Şanlıurfa'yı değil tüm Türkiye'yi aydınlatacak'' diye konuştu.


Çelik daha sonra ''okuma salonları''nda eğitim alıp, girdiği sınavlarda başarılı olan öğrenciler ve projeye destek veren işadamları ile Vali Celalettin Güvenç'e plaket verdi.


Törenin ardından AK Partili İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleriyle parti binasında basına kapalı toplantı yapan Çelik, daha sonra uçakla Ankara'ya hareket etti. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık