Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Günay'ın Urfa Sevgisi

Bakan Günay'ın Urfa Sevgisi

Bu arada TUREB İcra Kurulu Üyesi ve ŞURED başkanı Kamil TÜRKMEN ve Bşk.yrd.Müslüm Çoban tarafından savaşçı Amazon kraliçelerinin av sahnesinin yer aldığı Abdurrahman Birden tarafından yapılan yağlı boya tablo hediye edildi.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2012 Pazartesi 23:05
Bakan Günay'ın Urfa Sevgisi
Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Derneği ŞURED Başkanı Kamil TÜRKMEN ve beraberindeki TUREB, İRO, ARO, İZRO ve ARED başkan ve yöneticileri Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul GÜNAY’ı makamında ziyaret etti.Turist Rehberliği Meslek Kanunu tasarı metni ve Diyanet'in başlatmaya çalıştığı cami rehberliği üzerine Rehberlik Meslek Kuruluşlarının ortak görüşleri paylaşıldı.

Bu  arada TUREB İcra Kurulu Üyesi ve ŞURED başkanı Kamil TÜRKMEN ve Bşk.yrd.Müslüm Çoban tarafından savaşçı Amazon  kraliçelerinin av sahnesinin yer aldığı Abdurrahman Birden tarafından yapılan yağlı boya tablo hediye edildi.

Tabloyu çok beğenen bakan Günay Şanlıurfa’ya 2012 yılı yatırım programında mozaik müzesinin yapılacağını, inşallah Halepli Bahçedeki gerçek mozaiklerin yerindeki müzede sergileneceğini ve Şanlıurfa’nın kendisinde önemli bir yeri olduğunu belirtti.

Şanlıurfa mutfağını çok seven Günay’a ŞURED Bşk. Türkmen tarafından özel ev yapımı isot takdim edildi.Bakan Günay bu özel hediyeyi kimseyle paylaşmayacağını belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star