Ana Sayfa Güncel Bakan Özhaseki: Tugayın Yeri Yeşil Alan Kalacak

Bakan Özhaseki: Tugayın Yeri Yeşil Alan Kalacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, taşınacak kışlaların yüzde 99'unun yeşil alan olacağının altını çizdi.

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2016 Perşembe 10:48
Bakan Özhaseki: Tugayın Yeri Yeşil Alan Kalacak

15 Temmuz darbe girişimi sonrası şehir merkezinde bulunan askeri birliklerin taşınması sürecine dair Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Özhaseki,”Şehir içinde kalan yeşil olan vatandaşın kullanımına açık her yer yeşil alana çevriliyor. Birtakım istisnalar geliyor. Çevre-Milli Savunma Bakanlıkları bir komisyon kuruyor, 81 ilde çalışıyor. Belediye ne düşünüyor, vatandaş ne düşünüyor? Biz bunu yapıyoruz. Milli Savunma Bakanlığı da hangi askeri birlikler nereye taşınırsa doğru olur, Maliye Bakanlığı bu işin mali boyutuna bakıyor. Bir ay kadar sürecek çalışma sonrasında her bir şehirde tek tek doğru kararlar verilecek.”dedi.

Bakan Özhaseki, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı açıklamada,” Şehir içindeki askeri alanlarımızın tamamı yeşil alan olacak.”dedi.

YORUMLAR
  • yorum2016-08-19 09:52:02ARAS ARAS

    SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN SAYIN ÖZ HASAKİ 11 NİSAN STADIN YERİNEDE ÖYLE DİYORLARDI AMA MALASEF İŞ MERKEZİNE CEVİRDİLER.TUGAYIN YERİNİ YARIN PARSEL PARSEL YAPIP PEŞKEŞ CEKERLER SİZ MÜSTARİH OLUN URFA SAHİPSİZ ..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Başsavcı ve 6 Kişi Daha Tutuklandı

Şanlıurfa'da Başsavcı ve 6 Kişi Daha Tutuklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık