Ana Sayfa Siyaset Bakan Yazıcı'dan Fakıbaba Ziyareti

Bakan Yazıcı'dan Fakıbaba Ziyareti

Bir dizi açılış ve incelemelerde bulunmak için Şanlıurfa’ya gelen Devlet Bakanı Hayati Yazıcı Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’yı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2011 Perşembe 01:37
Bakan Yazıcı'dan Fakıbaba Ziyareti
Devlet Bakanı Yazıcı, Fakıbaba’yı ziyaretinde “ Fakıbaba Urfa’ya önemli hizmetler verdi. O hizmetlerini de sürdürüyor.”dedi

 

AK Partinin Şanlıurfa Milletvekili adayı Bakan Faruk Çelik ve Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, AK Parti Şanlıurfa İl başkanı Yusuf Eğilmez, AK Parti Milletvekilli Emin Önen ile birlikte Şanlıurfa Belediye Başkanını ziyaret eden bakan Hayati Yazıcı’yı Başkan Fakıbaba ve Başkan yardımcıları karşıladı.

 

Bakan Hayati Yazıcı Fakıbaba’yı ziyaretinde şunları söyledi: “Şanlıurfa önemli illerimizden bir tanesi tarihi zenginliği kültürel zenginliği itibariyle son derece önem verdiğimiz illerimizden bir tanesi. Bizim siyasi tarihimizden de Şanlıurfa’nın çok ayrı bir yeri var. Gittiğimiz vilayetlerde belediye başkanlarımızı da ziyaret ediyoruz. Kaldı ki  Fakıbaba 2004 seçimlerinde benim alt komisyon başkanlığı yaptığım bölgeden aday adaylarımızdan birisiydi. Bütün o süreçte yaptığımız elemelerle en son kendisinde karar kılmıştık. Önemli hizmetler verdi Şanlıurfa’ya. O hizmetlerini de sürdürüyor. Eminim ki bundan sonra burada oluşacak siyasi kadrolarla merkezi hükümetle daha uyumluğu sürdürmek suretiyle buraya daha fazla buraya imkan getirilecek. Bursa’da tabi ki şe Bursa demişim Şanlıurfa’da yapılacak çok önemli hizmetler var. Faruk Çelik bey kardeşimizin de burada olmasının önemli bir fırsat olduğu kanısındayım. İnşallah arkadaşlarımızla birlikte Şanlıurfa’ya hem yerel yönetim hem merkezi hükümet ve buradaki mülki amirlerle Şanlıurfa’yı çok kısa zamanda üç dört yıl içerisinde çok daha farklı noktalara getirileceğine inanıyorum.”

 

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı’nın belediyeyi ziyaretin de konuşan Şanlıurfa belediye Başkanı Fakıbaba “Özelikle Bakan Faruk Çelik bey buraya geldikten sonra fotoğrafı daha iyi ortaya koyacağına ben şahsen inanıyorum. Urfamız için çok güzel projelerin çıkacağına ben yürekten inanıyorum. Bu zamana kadar vermiş oldukları destekler için teşekkür ediyorum. Bu desteğin devam edeceğine ben şahsen yürekten inanıyorum. Sayın bakanımıza geldikleri için Urfa halkı adına hoş geldiniz şeref verdiniz diyorum. Desteklerinin devamını özelikle istirham ediyorum.” dedi
(Şanlıurfa Olay)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık