Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Ekonomi Barut, Şanlıurfa'nın Göksünü Kabarttı.

Barut, Şanlıurfa'nın Göksünü Kabarttı.

Türkiye Odalar v e Borsalar Birliği (TOBB) Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Başkanı Mahmut Barut TOBB Genç Girişimciler Üst Kurulu asil üyeliğine seçildi.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2013 Çarşamba 06:47
Barut, Şanlıurfa'nın Göksünü Kabarttı.

Güneydoğu Anadolu bölgesindeki 9 ilden, TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi toplantısına katılan TOBB İl GGK Başkanları arasında yapılan seçimde, Mahmut BARUT Üst Kurul’a asil üye, Diyarbakır GGK Başkanı Halis Bilen ise yedek üye olarak seçildi.

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Başkanlarından oluşan TOBB Genç Girişimciler Kurulunun yeni dönem ilk toplantısı, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile müşterek olarak geçtiğimiz Pazartesi günü, TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun da katılımıyla TOBB Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

TOBB tarafından yeniden hazırlanarak yürürlüğe konulan mevzuat kapsamında İl İcra Komitesi Başkanları, TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde iki yıl süreyle görev yapacak olan yedişer asil ve yedek üyesi için Coğrafi bölge dağılımı esas alınarak her bir coğrafi bölge için ayrı sandık kurulmak suretiyle toplam 7 farklı sandıkta İl İcra Komitesi Başkanları tarafından oy kullanma işlemini gerçekleştirildi. Her bir sandıkta en yüksek oy alan İl İcra Komitesi Başkanı asil, ikinci en yüksek oy alan ise yedek üye olarak seçildi. 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KHK ile kamudan atılana yargı yolu

KHK ile kamudan atılana yargı yolu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık