Ana Sayfa Urfa Haberleri Başarılı Belediye Personellerine Ödül

Başarılı Belediye Personellerine Ödül

Karaköprü Belediyesi tarafından 2012 yılında başarı gösteren personeller ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2013 Salı 15:37
Başarılı Belediye Personellerine Ödül

Ankara Meclis Haber Dergisi tarafından “yılın başarılı başkanı” seçilen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, başarısının kaynağının çalışkan, azimli ve ekip ruhu içerisinde hizmet eden personelleri olduğunu belirterek onları ödüllendirdi.

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleşen personel toplantısına Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan yardımcıları Tahir Kalkan, Ömer Göçebeler, Mehmet Gök, birim Müdürleri ve personeller katıldı.

Gerçekleşen Personel toplantısında 2012 yılında başarı gösteren personellere plaket dağıtımı öncesi konuşan Başkan Çiftçi; “Sevgili arkadaşlar, her zaman yaptığımız gibi çok çalışacağız, Karaköprü’yü değiştireceğiz, dönüştüreceğiz bunları yapmışız, yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz, eğer hedef ve amacı birlikte koyarsak hedefe birlikte gidersek o birliktelik o heyecan önce Başkan yardımcılarından, Müdürlerden, Şeflerden ve sizlerden başlayıp gelirsek böyle güzel alt ve üst yapılar, parklar, bulvarlar, sosyal mekanlar gibi eserler ortaya çıkacaktır” dedi.

Daha sonra Başkan Çiftçi, ve Başkan yardımcıları 2012 yılında başarılı olan personellere plaket ve başarı belgesi takdim ettiler.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık