Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞARILI PERSONELLER TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARILI PERSONELLER TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Hastaların tedavisi için göstermiş oldukları başarı ve özverili çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Abdülkadir YETİŞGİN tarafından ORTOPEDİ 1 servisi hemşireleri; Sevgi ÇETİNKAYA, Elif YILDIZ, İsa AKÇE, Esma GÜNDÜZ ve Hakan ERDİNÇ Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2014 Çarşamba 05:58
BAŞARILI PERSONELLER TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Teşekkür belgelerini veren Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Abdülkadir YETİŞGİN; hastalarımıza yakın ilgi ve alaka göstererek tedavilerinin yapılmasını sağlayan sağlık personellerimizi başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı ödüllendirdik. İnsanların yaşam kalitesini yükseltmek ve daha sağlıklı bir hayat sunabilmek amacı ile hastalarımızın memnuniyetlerini takip ediyoruz, Başarılı personellerimizi ödüllendirerek motive etmeye devam edeceğiz. Dedi.

Teşekkür belgelerini alan personeller ise; insan sağlığına hizmet etmeyi meslek ve ilke edinerek hastanemizde tedavi gören hastalara daha iyi ve kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Hastane yöneticimiz Sayın Abdülkadir Yetişgin başta olmak üzere bizlere bu imkânı sağlayan ve ödüllendiren idarecilerimize teşekkür ediyoruz. Dediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık