Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset BAŞBAKANIN BOYNUNDAKİ MUSKANIN SIRRI

BAŞBAKANIN BOYNUNDAKİ MUSKANIN SIRRI

Eskişehir'deki programında gömlek düğmesi açık olan Erdoğan'ın boynundaki siyah kordonlu muska dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 17 Temmuz 2012 Salı 13:10
BAŞBAKANIN BOYNUNDAKİ MUSKANIN SIRRI
Eskişehir'de önceki günkü yoğun programına şelşepik kumaştan özel yapım ekose ceketi ile katılan Başbakan Tayyip Erdoğan, pazar olduğu için kravat takmadı.

Bu nedenle gömlek düğmesi açık olan Erdoğan'ın boynunda bir kordon objektife yansıdı. Yakın çevresi Erdoğan'ın uzun yıllardır muska taktığını ileri sürerek, bugüne kadar fark edilmediğini, muskanın kordonunun değiştirildiği için daha görünür hale gelmiş olabileceğini vurguladılar.

Başbakan'ın ne zamandan bu yana bu muskayı taktığı bilinmiyor ancak bazı tahminler Erdoğan'ın en son geçirdiği ameliyattan sonra muskaya daha çok önem verdiği yönünde.

Muska, bir kağıda Kuran'dan şifa verici ve koruyucu ayetlerin yazılmasıyla hazırlanıyor. Çoğunlukla üçgen biçiminde meşin, Gümüş veya altın muhafazalar içine konarak boyna asılıyor.

BAĞIRSAKLARINDAN AMELİYAT OLMUŞTU

Başbakan Erdoğan, bağırsaklarından yaşadığı bir problem sebebiyle ameliyat olmuştu. Bu olayın duyulmasının ardından Başbakanlık'tan yapılan yazılı açıklamada şöyle denilmişti:

"Sayın Başbakanımız, 26 Kasım 2011 tarihinde, laparoskopik yöntemle, başarılı bir sindirim sistemi ameliyatı geçirmişlerdir. Ameliyat, Sayın Başbakanımızın programının müsait olması nedeniyle 26 Kasım tarihinde gerçekleşmiştir. Sayın Başbakanımızın sağlık durumu yerindedir. Doktorların gerekli gördüğü istirahatın ardından, Sayın Başbakanımız çalışmalarına başlayacaktır."

Ardından 2 buçuk ay sonra Başbakan Erdoğan bir ameliyat daha olmuştu.


kaynak: haberler.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık