Ana Sayfa Urfa Haberleri BASIN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

BASIN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılın gazetecilik ödülleri 07 Haziran 2014 Cumartesi günü, Şair Nabi Kültür Merkezinde düzenlenecek törenle sahiplerini buluyor.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2014 Cumartesi 16:52
BASIN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Bu yıl 4.’sü düzenlenen görsel ve yazılı haber, röportaj, TV programı ve fotoğraf olmak üzere 5 ayrı kategoride dereceye giren eserlerin ödülleri sahiplerine verilecek.

Şanlıurfa’da yıllarca gazetecilik yapmış, basın kamu kurumkarının başında görev almış bilgili insanlardan oluşan jüri üyeleri, 5 dalda değerlendirmeler yapıp, ödüle layık olacak gazetecileri belirledi.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği, bu yıl yine vefa ve jüri özel ödülü de verecek.

Yarışmaya biribirinden güzel eserlerin katıldığını belirten Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, buyıl da titiz çalışmalar sonucu ödüle layık eserlerin belirlendiğini, bu tür yarışmaların gazetecilik mesleğiyle uğraşan kişileri teşvik amacını taşıdığını belirtti.

Başkan Polat, “4. Geleneksel Gazetecilik 2013 ödül töreni Yerel Seçimler, Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu kuruluş çalışmaları ve Soma Maden Ocağında yaşanan kaza nedeniyle ertelenmişti.  Gazetecilik ödülleri; 07 Haziran 2014 Cumartesi günü, Şair Nabi Kültür Merkezinde sahiplerini bulacak” dedi.

Veysel Polat, törene bütün meslektaşlarının ve Şanlıurfalıların davetli olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star