Ana Sayfa Güncel Başkan Av. Eğilmez:"Sorunların Giderilmesi İçin Çalışacağız"

Başkan Av. Eğilmez:"Sorunların Giderilmesi İçin Çalışacağız"

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Şanlıurfa Otobüsçülerin mağduriyetinin ortadan kaldırılması için eliminizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2011 Salı 08:17
Başkan Av. Eğilmez:
Şanlıurfa Belediyesi ile şehir içi özle halk otobüsçüleri arasında yaşanan sorunlar nedeniyle Özel Halk Otobüsçüleri AK Parti İl Binasına geldiler. Kalabalık bir grup halinde AK Parti İl Binasına gelen otobüsçüler aralarında 10 kişiyi seçerek AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve İl Başkan Yardımcıları ile bir süre görüştüler.

Görüşmenin ardından basın açıklaması yapan Av. Yusuf Eğilmez; “Özel Halk Otobüsçü esnafımız, Şanlıurfa Belediyenin şehir içine girmeme kararı vardı. ve yeni uygulamaya geçtiği otobüslerle ilgili Özel Halk Otobüsçüleri bugün protesto amacıyla kendi deyimleriyle haklarını arama neticesinde balıklıgöl yerleşkesine gittiler. Bununla ilgili olarak trafik ekipleri de kanuni müeyyidelerini uyguladıkları için ceza yazmışlar. Bunlarla ilgili olarak şoför esnaflarımız partimize geldiler. Bizden sorunlarla ilgili olarak yardım talebinde bulundular. Bizde sorunları dinledik, gerekli ilgili kurumlarla irtibata geçeceğiz. Yaşanan mağduriyetin giderilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Sorunların sadece bir kurumla ilgili olmadığını belirten Başkan Av. Yusuf Eğilmez; “Yolcu taşırken trafik cezalarının kesildiği ve bunun mağduriyet oluşturduğunu belirtiler. Bizde gerekli kurumlarla irtibata geçerek, mağduriyet oluşmaması için gerekli girişimleri sağlamaya çalışacağız” dedi.

Taraf tutmadıklarını da belirten Başkan Av. Eğilmez; “Biz taraf tutmuyoruz. Ancak bu uygulamada mağduriyet varsa mağduriyetin giderilmesi için elimizden gelen çalışmayı yapacağız” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star