Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN BAYDİLLİ MESAİYE ERKEN BAŞLIYOR

BAŞKAN BAYDİLLİ MESAİYE ERKEN BAŞLIYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayarak çalışmalar ile ilgili incelemelerde bulunuyor.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2015 Cuma 02:56
BAŞKAN BAYDİLLİ MESAİYE ERKEN BAŞLIYOR

 Başkan Baydilli’nin sabah gezilerine; Başkan Yardımcısı, Müslüm Topal, Temizlik İşleri Müdürü, Park ve Bahçeler Müdürü, Zabıta Müdürü, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ve birim sorumluları eşlik etti.

İlçe merkezinde ki bütün mahalleleri karış karış gezen Başkan Baydilli, mahalledeki eksikliklerle ilgili birim sorumlularına talimat vererek eksikliklerin giderilmesini istedi. Başkan Baydilli gezi sırasında işçilerin daveti üzerine işçilerle birlikte kahvaltı yaptı.

Başkan Baydilli ve beraberindekiler daha sonra, Akpiyar Mahallesinde, vatandaşların talebi doğrultusunda yapımı tamamlanan ve faaliyete geçen Karaköprü Belediyesine ait fırını ziyaret etti.

Burada bir açıklama yapan Başkan Baydilli, “Karaköprü Belediyesi olarak tüm ekibimizle birlikte sabah gezilerimizi yapıyoruz. Bugünde Akpiyar mahallemizde bir dizi incelemelerde bulunduk. Akpiyar Mahallemizde vatandaşlarımızın belediyemize fırın talebinde bulunmuştu. Bizde ekip olarak yaptığımız proje ile birlikte mahallemizin fırın ihtiyacını karşıladık. 15 gün önce açılışı yapılan fırınımız mahallemize hizmet veriyor. Allah hayırlı uğurlu etsin. Buradaki vatandaşlarımızın ihtiyacını giderdiğimizi düşünüyorum. Fırının işletmeciliğini yapan arkadaşlarda en güzel hizmeti verirler” dedi.

YORUMLAR
  • yorum2015-12-19 01:54:23KELLEOGLU

    KARAKÖPRÜ MEZARLIGININ YANINDAKİ KIRMIZI IŞIGI KALDIRIP ÇOK İLERİYE ALDILAR KARŞIDAN KARŞIYA GEÇMEK ÇOK ZOR YETKİLİLER GELİP GÖRSÜN
    VADANDAŞIN HAYATI TEHLİKEDE ÖNEMLE DUYURULUR

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık