Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ 2013 YILININ EN İYİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

BAŞKAN ÇİFTÇİ 2013 YILININ EN İYİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

Ankara Şanlıurfa’lılar Derneği (ŞANDER) tarafından Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi 2013 yılının en iyi Belediye Başkanı olarak seçti.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2014 Pazartesi 10:28
BAŞKAN ÇİFTÇİ 2013 YILININ EN İYİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

Ankara Şanlıurfa’lılar Derneği (ŞANDER) yönetim kurulu tarafından alınan kararda göreve geldiği günden itibaren başarılı çalışmaları ile Karaköprü’nün çehresini değiştiren açık ve şeffaf yönetim anlayışına sahip hizmet gönüllüsü olan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi 2013 yılının en iyi Belediye Başkanı olarak belirledi.

Ankara’da düzenlenen “Kültür ve Dayanışma Gecesi”ne siyasetçiler, bürokratlar, çok sayıda işadamı, Şanlıurfalılar ve Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi. Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu’nun elinden ödülünü alan Başkan Çiftçi,  2013 Yılının belediye başkanlığı ödülünü tüm çalışma arkadaşlarının tüm Karaköprü’lülerin adına aldığını, 5 yıl boyunca gece gündüz demeden çalışarak halka hizmet etmenin derdi içinde olduğunu tüm çalışma arkadaşlarını kutladığını belirtti.

Düzenlenen törende, 2013 yılının En iyi Belediye Başkanı ödülü  Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, En iyi Rektör ödülü Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu’ya, En iyi Bürokrat ödülü Şanlıurfa Belediyesi Su ve Kanal İşleri ŞUSKİ Genel Müdürü Uğur Büyükhatipoğlu’na, En İyi Sendikacısı ödülü Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ahmet Kaytan’a ve En İyi Sanatçısı ödülü Münevver Özdemir’e verildi.

Daha önceden Ankara Meclis Haber Dergisi, Güneydoğum Derneği, Time Dergisi ve Buhara Dergisi tarafından yılın en iyi Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Çiftçi, Ankara Şanlıurfa’lılar Derneği (ŞANDER) tarafından Ankara’da düzenlenen törende “2013 Yılının En İyi Belediye Başkanı” ödülünü aldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık