Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ AK PARTİ İL YÖNETİMİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÇİFTÇİ AK PARTİ İL YÖNETİMİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2014 Salı 13:33
BAŞKAN ÇİFTÇİ AK PARTİ İL YÖNETİMİ İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl binasında bir araya gelen Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü’de gerçekleştirdikleri ve gerçekleşecek olan çalışmaları, hizmetleri anlatarak bilgilendirdi. AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Çiftçi’ye çeşitli sorular yönelterek cevap alma imkânı buldular.

Gerçekleşen toplantı ile ilgili açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez; “Bugünkü Yönetim Kurulu toplantımıza Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi katılıyor. Sayın Belediye Başkanımız seçim sürecini ve bundan sonraki çalışmalarını, hedeflerini, projelerini yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile paylaşacak aynı zamanda yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarla hem Sayın Başkanımıza katkılarını hem de varsa sorularını soracaklar teşkilat ve Başkanı bir araya getirmiş bulunuyoruz. Bu toplantımıza katıldığından dolayı biz bir kez daha Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısına davet edilen Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise yaptığı konuşmada; “AK Parti İl Başkanlığımız yerel yönetimler anlamında tüm İl Yönetim Kurulu toplantılarına Belediye Başkanlarımızı davet ediyorlar. Bugünde bizler Karaköprü Belediyesi olarak yönetim kurulumuz ile buluşuyoruz. Gerek Karaköprü’de yapmış olduğumuz hizmetler gerekse ikinci dönem anlamında yani yeni dönem anlamında yapacağımız projeler ile ilgili parti yönetim kurulumuzu bilgilendirip onlarında görüşlerini alarak daha büyük projeleri zenginleştirip daha bir katkı sağlayarak birçok farklı pencereden bakacağız ben daveti için teşekkür ediyorum inşallah verimli bir istişare toplantısı olur” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Genç Gönüllüler Okul Bahçesine Ağaç Dikti

Genç Gönüllüler Okul Bahçesine Ağaç Dikti

Kurumsal

İçerikYukarı Çık