Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÇİFTÇİ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçede yapmış olduğu çalışma ve faaliyetler hakkında basını bilgilendirdi.

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2014 Pazartesi 07:20
BAŞKAN ÇİFTÇİ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen basın toplantısına Karaköprü Belediye İlçe Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan yardımcıları, Karaköprü Belediyesi AK Partili Meclis üyeleri, birim müdürleri ve Şanlıurfa’da görev yapan Ulusal ve yerel basın temsilcileri ve köşe yazarları katıldı.

Şanlıurfa’daki basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, 3 ayda bir yapılan basını bilgilendirme toplantısında bugüne kadar Karaköprü Belediyesi tarafından gerçekleşen çalışmaları, projeleri halkımıza aktarmada basınımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Çiftçi, basın toplantısında yaptığı konuşmada; “Biz yerel yöneticiler olarak tek derdimiz Şanlıurfa’mızın Büyükşehire sistemli bir şekilde geçiş sürecinin en kısa sürede atlatılması ve Şanlıurfa’mızda yaşayan tüm insanlarımıza ve Karaköprü İlçemizdeki 99 mahallemize hizmeti en etkili bir şekilde göstermek onlara gitmek onların ayağına götürmek en büyük hedeflerimizden bir tanesidir. Yeni bir kadro ile yeni bir sürece giriyoruz. Hem büyükşehir ölçeğinde çok farklı bir yönetim tarzına gidiyoruz. Çünkü sadece Karaköprü ile sorumluluğumuz bitmiyor Şanlıurfa Büyükşehir yönetiminde meclisinde görevlerimiz var Meclis üyelerimiz ile birlikte sorumluluk ve hizmet anlamında hem Şanlıurfa’yı hem de Karaköprü’yü içine alan sorumluluğun bilincindeyiz” dedi. Karaköprü İlçesinde yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlatan Başkan Çiftçi, Teleferik Projesi, Çok amaçlı Kültür Merkezi, Yaşam Parkı Projesi ve Yeni spor kompleksi Projelerinin artık ihale aşamasına geldiğini belirterek amaçlarının bir an önce bu projeleri İlçeye kazandırmak olduğunu söyleyerek toplantıya katılan basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık