Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ GENÇLERİ ÖNEMSİYORUZ

BAŞKAN ÇİFTÇİ GENÇLERİ ÖNEMSİYORUZ

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü’de bulunan Gençlik Merkezine gelerek çeşitli dallarda (basketbol, masa tenisi, resim, müzik, satranç) eğitim gören gençleri ve çocukları ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2014 Cumartesi 04:27
BAŞKAN ÇİFTÇİ GENÇLERİ ÖNEMSİYORUZ

Karaköprü’deki çocuklara ve gençlere yönelik hizmet vermek üzere açılan Karaköprü Gençlik Merkezinde basketbol, masa tenisi, resim, müzik, satranç gibi çeşitli dallarda eğitim gören kursiyerler zihinsel ve bedensel becerilerini geliştirerek yeteneklerini ortaya çıkartıyorlar.

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir ve Tahir Kalkan ile birlikte Karaköprü Gençlik Merkezini ziyaret ederek eğitim gören çocuklarla ve gençlerle sohbet ettiler.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “BU GENÇLİK HEPİMİZİN HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKİYOR”

Bazı gençlerle birlikte masa tenisi oynayan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, yaptığı konuşmada; “Karaköprü Gençlik Merkezimiz kuruluşundan itibaren gerçekten çocuklarımıza, gençlerimize önemli alanlarda hizmet ediyor. Bugün Başkan yardımcısı arkadaşlarımla buraya geldik bir tarafta satranç odasında çocuklarımız hafızalarını geliştiriyorlar bir tarafta müzik ve sanat anlamında usta öğreticilerimiz çocuklarımıza bağlama çalmayı öğretiyor diğer tarafta resim alanında eğitim veriliyor bazı gençlerimizle masa tenisi oynuyoruz bir başka alanda da çocuklarımız basketbol, voleybol oynuyorlar” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “2 ADET GENÇLİK MERKEZİ AÇIYORUZ”

Karaköprü gençliğine ve çocuklarına adeta müjde veren Başkan Çiftçi, Atakent ve Akpıyar mahallelerinde yeni gençlik merkezlerinin açılacağını belirterek şunları söyledi; “Bu gençlik hepimizin hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor. Biz şimdi Atakent Mahallemizde bölgenin en büyük gençlik merkezini Karaköprü’nün gençliğine kazandırıyoruz. Bunlarla da yetinmeyeceğiz Türkiye’de bir numara olabilecek olan bir proje getiriyoruz. Önümüzdeki aylarda Meclis Üyelerimizle birlikte büyük bir proje olan gençlik merkezimizin kararını alacağız 16 bin m2 kapalı alan üzerinde Gençlik ve Spor Merkezini bu defa Akpıyar Mahallemizde hizmete sunacağız ve onun temelini atacağız. Bizim tek derdimiz gençlerimize sahip çıkmak onların yeteneklerini ortaya çıkartmak bu toplumda onları mutlu kılmak başarılarına ortak olabilmek buna vesile olmak en büyük hedefimizdir” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık