Ana Sayfa Güncel BAŞKAN ÇİFTÇİ HUKUKUN EGEMENLİĞİNİ İSTEDİ

BAŞKAN ÇİFTÇİ HUKUKUN EGEMENLİĞİNİ İSTEDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 5 Nisan Dünya Hukukçular Günü dolaysıyla insan haklarının ve hukukun tüm dünyaya egemen olmasını diledi.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2016 Salı 13:34
BAŞKAN ÇİFTÇİ HUKUKUN EGEMENLİĞİNİ İSTEDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 05 Nisan Dünya Hukukçular Günü dolaysıyla AK Parti Haliliye Gençlik Kollarını makamında kabul etti.

 

 AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Başkanlık görevine yeni atanan Abdülhamit Karakeçili ve yönetim kurulu üyeleriyle Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonunda sohbet eden Başkan Çiftçi, AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamit Karakeçili ve yönetim kurulu üyelerine de yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Hukukun tüm dünyaya egemen olmasını ve  insan haklarının her zaman gözetildiği bir dünya dileyen Başkan Nihat Çiftçi, "Bugün 5 Nisan Dünya Hukukçular günü sebebiyle  Haliliye gençlik kolları üyeleri eski bir hukukçu olmamız vesilesiyle bizleri ziyaret ettiler.Dünya Hukukçular günü münasebetiyle, Hukukun tüm dünyaya egemen olmasını ve hak ve hukukun her zaman gözetildiği bir dünya diliyorum. Çünkü Adalet mülkün temelidir. Tüm hukukçuların ve adalette tüm mercilerin sorumlulukları çok ağır. Arkadaşlarımızın bir hukukçu olarak beni ziyaret etmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başkanımız yeni göreve atandı bu vesileyle de başarılar diliyorum. AK Parti gençliğe önem veren bir parti, AK Partinin gençlik kolları görevini yürütmek kolay değildir. Bu vesileyle Dünyadaki Tüm hukukçuların, Dünya Hukukçular gününü kutluyorum" dedi.

 

AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamit Karakeçili ise, "Başkanımız Nihat Çiftçi'nin yoğun programında bizlere vakit ayırması gençliğe verdiği önemi gösteriyor. Görüşlerimize önem verdiği için, taleplerimizi dinlediği için ve bizlerle sürekli istişare halinde olmasından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-04-06 12:58:48Urfa'dan.

    5 Nisan, Hukukçular Günü değil, Avukatlar Günü. Yanlışın bu kadarına pes.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yazar: Göazaltılar demokratik siyasetin önünü tıkadı

Yazar: Göazaltılar demokratik siyasetin önünü tıkadı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık