Ana Sayfa Ekonomi BAŞKAN ÇİFTÇİ İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÇİFTÇİ İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTU

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, gelişen ve büyüyen bir Şanlıurfa için iş dünyası temcileri ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2016 Perşembe 15:00
BAŞKAN ÇİFTÇİ İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTU

Şanlıurfa'daki gelişim gösteren iş dünyasına katkı sunabilme adına periyodik olarak iş adamlarıyla bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Çiftçi, TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi tarafından düzenlenen istişare ve sinerji toplantısına katıldı.

 

Toplantıda verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Çiftçi, "Büyükşehir Belediyesi olarak iş dünyasının sıkıntılarını çözmek ve önünü açmak adına üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız" dedi.

 

Başkan Çiftçi, kentin ekonomisine yön veren  iş adamlarıyla bir araya gelmenin önemine değinerek, iş birliği içerisinde çalışmalar gerçekleştireceklerini belirtti.

 

Son dönemlerde Türkiye'nin zorlu bir dönemden geçtiğini belirten TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sadık Sade ise, "Birlik ve beraberlik içersinde omuz omuza hareket ederek yatırımcıları huzur kenti olan Şanlıurfa'mıza davet ediyoruz "dedi.

 

MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi tarafından düzenlenen istişare toplantısına da katılan Başkan Çiftçi, Şanlıurfa ekonomisinin birlik ve beraberlik içerisinde üst noktalara taşıyacaklarının altını çizdi.

 

Şanlıurfa'ya yatırımcıların gelmesi için her türlü alt yapı olanağını sunmak için yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Çiftçi, Şanlıurfa ekonomisinin de her geçen gün daha da büyüdüğüne dikkat çekti.

 

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Çalışkan ise, istişare toplantısına katılım gösteren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kaya'dan dolar kampanyasına destek

Kaya'dan dolar kampanyasına destek

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star