Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALARI BAŞLATTI

BAŞKAN ÇİFTÇİ KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALARI BAŞLATTI

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçeye bağlı olan kırsal mahalleler için çalışmaların startını verdi.

Giriş Tarihi: 19 Haziran 2014 Perşembe 15:30
BAŞKAN ÇİFTÇİ KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALARI BAŞLATTI

Karaköprü İlçe Belediyesi, kırsal mahalleler için gerekli olan alt ve üst yapı hizmetleri için iş makineleri ile çalışmalara başladı.

Karaköprü İlçesine bağlı Yusuf Kuyu mahallesine (köyü) giden Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Ömer Göçebeler, Hamdi Yazar, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ve diğer birim müdürleri ile birlikte gerçekleşen çalışmaları inceledi.

Yusuf Kuyu mahalle (köyü) Muhtarı Mehmet Ali Uşaklı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Çiftçi, köy sakinlerinin ikram ettiği ayrandan içti.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “BİZ BİR HİZMET İNSANIYIZ, HİZMET BELEDİYESİYİZ”

Kırsal mahallelerde çalışmaların aksamaması konusunda ekibine talimat veren Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, amaçlarının sadece insana hizmet etmek olduğunu 99 mahalleye eşit hizmet etmek olduğunu belirterek şunları söyledi; “Karaköprü Belediyesi olarak bir çalışma dönemine başlıyoruz. Bize bağlanan 99 mahalleye seçim çalışmalarında gittiğimizde insanlara hizmet anlamında bir takım sözlerimiz oldu. Bu hizmetler köy içi düzenlemeleri bunların reglajı (stabilize yollarda yolun engebeli kısmının düzeltilmesi, çukurların doldurulması) daha sonra alt yapı ve kilitli parke hususunda çalışmalara başladık. Bugün Yusuf Kuyu mahallesindeyiz (köyü) startı buradan başlattık ve diğer tüm mahallelerimize doğru çalışarak gideceğiz. Karaköprü Belediyesi olarak Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüzü kurduk Allahın izni ile muhtarlarımız ile birlikte buradaki tüm halkımız ile birlikte bir bütün olarak çalışacağız. Biz bir hizmet insanıyız hizmet belediyesiyiz hizmet sunuyoruz. Ben kırsal mahallelerimizde çalışan emek veren tüm ekibimi tebrik ediyorum” dedi.

HİZMETİN EN İYİSİNİ İLÇEMİZE GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

Sözlerine devam eden Başkan Çiftçi; Bu sezon içerisinde dokunamayacağımız, gidemeyeceğimiz hiçbir yer kalmayacak Allahın izni ile programlanan diğer yerler hemen ardı ardına uygulanacaktır. Bunların hazırlığını hem Meclis üyesi arkadaşlarımız ile hem de Encümen arkadaşlarımız ile birlikte yürütüyoruz. Ben planlı ve programlı bir şekilde yaptığımız hazırlıkların başarılı bir çalışmaya ulaşacağını düşünüyorum. Karaköprü ilçemize bağlı çok kıymetli, nitelikli, güzel kırsal mahallelere sahibiz amacımız bu insanlarımızın yaşadığı alanların niteliğinin çıtasını yükseltmektir hizmetin en iyisini ilçemize getirmeyi hedefliyoruz kadromuz buna inanıyor ekip arkadaşlarımızın hepsi el birliği yürek birliği ile bu işin altından çıkabileceğimize inanıyorlar. Ben herkese teşekkür ediyorum tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star