Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ KIRSAL MAHALLELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN ÇİFTÇİ KIRSAL MAHALLELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü’ye bağlı olan kırsal mahalleleri (köyleri) yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2014 Çarşamba 05:26
BAŞKAN ÇİFTÇİ KIRSAL MAHALLELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Karaköprü İlçesine bağlı olan kırsal mahalleleri (köyleri) Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Teknik Ekiple beraber inceleyen Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, kırsal mahalleler için yapılacak olan semt sahaları, taziye evleri ve park alanları gibi bazı projeler için yer tespiti ve incelemelerde bulundu.

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, yaptığı ziyaretlerde mahalle (köy) muhtarları, esnaf, okul müdürleri ve mahalle sakinleri ile birlikte sohbet ederek beklenti ve talepleri tek tek dinleyip not aldı.  Başkan Çiftçi’nin gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında vatandaşlar daha önceden köy olan şimdi ise mahalle statüsüne geçen yerleşim alanlarının Karaköprü İlçesine bağlandığı için çok mutlu olduklarını belirttiler. Başkan Çiftçi, geçtiğimiz 5 yıllık dönemde Belde imkânları ile çok büyük hizmetler yapıldığını dile getirerek alt ve üst yapısı ile çevre düzenlemeleri, parklar, bulvarlar, sosyal ve sporsal tesislerle adeta Karaköprü’de çağ atlatıldığını dile getirdi. Kırsal mahallelerde (köylerde) yer tespiti ve eksikliklerin giderilmesi için ekibine talimat veren Başkan Çiftçi, İlçeye bağlanan yeni mahalleler için gerekli olan hizmet ve çalışmaları bir an önce bitirmeyi hedeflediklerini belirtti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık