Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ MAHALLE SAKİNLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

BAŞKAN ÇİFTÇİ MAHALLE SAKİNLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Ak Parti Karaköprü Belde Teşkilatı tarafından düzenlenen mahalle toplantısına Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi davet edildi.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2012 Cuma 15:07
BAŞKAN ÇİFTÇİ MAHALLE SAKİNLERİ İLE GÖRÜŞTÜ
Ak parti Karaköprü Belde Teşkilatı tarafından rutin olarak düzenlenen mahalle toplantılarının bu seferki adresi Karşıyaka Mahallesi Palmiye sitesi oldu.

Gerçekleşen toplantıya Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan yardımcısı Ömer Göçebeler, Belediye Hukuk biriminden Avukat Ahmet Kandış, Ak Parti Karaköprü Belde Teşkilat Başkanı Mehmet Nuri Güzel ve yönetim kurulu üyeleri ile site sakinleri katıldı. Mahalle toplantısına davet edilen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, site sakinlerine belediye olarak yapılan hizmetlerden ve yapılacak olan projeleri tek tek anlattı. Oldukça sıcak bir sohbet ortamında geçen toplantıda mahalle sakinleri Başkan Çiftçi’ye çeşitli sorular sorarak cevap alma imkanı buldular ve beldeye yapılan hizmetlerden oldukça memnun kaldıklarını belirttiler. Ak Parti Karaköprü Belde teşkilat Başkanı Mehmet Nuri Güzel, ise bu tür toplantıların devam edeceğini söyleyerek Ak Belediyelerin şeffaf, dürüst ve milletin hizmetkarı olmak için çalıştığını belirtti.  Toplantı sonrasında Başkan Çiftçi’yi görmek isteyen çocuklar ellerindeki gülleri takdim etmek için birbirleri ile adeta yarıştılar, Başkan Çiftçi, çocukların bu yoğun sevgisi karşısında oldukça mutlu oldu ve günün anısına beraber fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık