Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçedeki mahalle muhtarları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2014 Cumartesi 10:26
BAŞKAN ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcısı Ömer Göçebeler, AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilat Başkanı Faruk Badıllı, Karaköprü Belediyesi AK Partili meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Karaköprü Belediye tarafından geliştirilen “Kentimizi sevelim yaşatalım projesi” kapsamında bir araya gelen Başkan Çiftçi ve mahalle muhtarlar özellikle kırsal mahalle olarak geçen köylerin sorunlarını görüşerek karşılıklı istişare çerçevesinde masaya yatırdılar.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, MUHTARLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, yaptığı konuşmada; “Artık seçim sonrası yeni bir planlamaya gidiyoruz. Bu planlama içerisinde 99 adet mahallemize eşit ve adil bir şekilde hizmet götürmeyi hedefliyoruz. Tüm sorunları, eksiklikleri masaya sermiş durumdayız. Gerekli olan tüm sorunlar çözülecektir. Bizler muhtarlarımızı önemsiyoruz, bizim için kıymetliler çünkü onlar seçilmiş insanlarıdır, o mahallenin kanaat önderi, seçilmişi ve köyün her türlü işlerini takip eden sorunları yakından bilen kişilerdir. Bizler bu doğrultuda 3 ay da bir muhtarlarımız ile bir araya geleceğiz” dedi.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Faruk Badıllı ise “Başkanımız Nihat Çiftçi’nin dediği gibi sorunların üstesinden gelinecektir. Çünkü Karaköprü Belediyesinde inanmış bir ekip var canla başla çalışacak bir ekip var. İlçe Belediyeleri anlamında en şanslı belediye en kapsamlı belediye biziz” dedi.

Daha sonra muhtarlar çeşitli taleplerini ve sorunlarını Başkan Çiftçi’ye tek tek anlatılarak cevap bulma imkanı buldular. Şanlıurfa köy muhtarları dernek Başkanı Hanifi Ağar, toplantının çok yararlı geçtiğini belirterek Başkan Çiftçi’ye teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık