Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ, MÜTEAHHİTLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÇİFTÇİ, MÜTEAHHİTLERLE BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçede faaliyet gösteren Müteahhitler ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2014 Cuma 09:32
BAŞKAN ÇİFTÇİ, MÜTEAHHİTLERLE BİR ARAYA GELDİ

Müteahhitlerle her zaman birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını, Belediye kadar onlarında yaptıkları yatırımların bölgeye katkı sunduğunu dile getiren Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, amaçlarının bütün yatırımcılara eşit bir şekilde yaklaşarak onların önünü açmak olduğunu belirtti.

Karaköprü Belediyesi Kültür Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları Ömer Göçebeler, Hamdi Yazar, Karaköprü Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Ömer Faruk İriadam, Yapı Kontrol Müdürü Emine Bayramoğlu Kandiş ile çok sayıda Müteahhit katıldı.

Karaköprü’de yapılaşmanın durmadan devam ettiğini müteahhitlerin sorunlarını, taleplerini Belediyenin uygulamalarını hep birlikte masaya yatırarak, birlikte hareket etme ilkesi ile hareket edildiğini belirten Başkan Çiftçi, “Öncelikle şunu söyleyeyim Müteahhitlerimizi önemsiyoruz. Kentimizin gelişmesi modern ve güzel yapılara kavuşması için karşılıklı istişare yapıyoruz. Müteahhitlerimiz ile daha önceden olduğu gibi şimdide daha sonrada onlarla birlikte şehri güzelleştirebilme adına ne yapılması gerekiyorsa birlikte gerçekleştireceğiz” dedi. Daha sonra toplantıya katılan Müteahhitler sorunlarını ve taleplerini ilettiler. Başkan Çiftçi’de yöneltilen sorulara tek tek cevap vererek katılım gösteren tüm Müteahhitlere teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık