Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ OSMANİYE'DE ŞANLIURFALILAR GECESİNE KATILDI [VİDEO]

BAŞKAN ÇİFTÇİ OSMANİYE'DE ŞANLIURFALILAR GECESİNE KATILDI [VİDEO]

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği tarafından düzenlenen “Birlik ve Beraberlik Gecesi”ne katıldı.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2012 Cuma 12:17
BAŞKAN ÇİFTÇİ OSMANİYE'DE ŞANLIURFALILAR GECESİNE KATILDI [VİDEO]
Osmaniye ilinde yapılan etkinliğe yaklaşık 2000 kişinin katıldığı birlik ve beraberlik gecesinde Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Osmaniye’de çeşitli Kurumlarda görev yapan Şanlıurfalı kamu görevlileri ve İskenderun, Adana, Hatay, Mersin, Kahramanmaraş’ta yaşayan Şanlıurfalılar katıldı.
Gecede bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mehmet Gündüz; Şanlıurfa’lılar ile Osmaniye halkının bir bütün olduğunu belirterek, derneğin kuruluşundan bugüne kendilerine destek veren Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya ve yapılan davet için Şanlıurfa’dan gelen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür etti. Etkinliğe katılan Başkan Çiftçi ise düzenlenen gecede yaptığı konuşmada;  “Ben öncelikle aranızda bulunmaktan mutluyum huzurluyum, Osmaniye’de Şanlıurfa’lıları buluşturan dernekleştiren birlik ve beraberliği vurgulayan Dernek Başkanına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum onları tebrik ediyorum, birlik ve kardeşlik yaratıldığı için hepinizle gurur duyuyoruz, Şanlıurfa’nın modern yüzü Karaköprü’den sevgi ve selamlarımızı sunuyorum iyi geceler diliyorum” dedi. Başkan Çiftçi konuşmanın ardından Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mehmet Gündüz’e Plaket takdim etti.

Çiğköfte ikramının yapıldığı etkinlikte davetliler sıra gecesi ekibi tarafından söylenen Urfa türküleri eşliğinde halay çektiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık