Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ ŞAİR VE YAZARLARLA BULUŞTU

BAŞKAN ÇİFTÇİ ŞAİR VE YAZARLARLA BULUŞTU

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Şair ve Yazarlar Platformunun davetine katıldı.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2014 Pazartesi 13:56
BAŞKAN ÇİFTÇİ ŞAİR VE YAZARLARLA BULUŞTU

Şanlıurfa Balıklıgöl yerleşkesinde bulunan özel bir mekanda kahvaltıda buluşan Şanlıurfa Şair ve Yazarlar Platformu üyeleri davet ettikleri Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ile birlikte bir araya gelerek şiir, kültür ve edebiyat konuları konuşuldu.

Şair ve yazarlar adına konuşan şair ve yazar Misbah Hicri; “Arkadaşlarımız ile birlikte bir karar alarak sayın belediye başkanımızı kahvaltıya davet ettik, Şanlıurfa’nın ve edebiyatçıların sorunlarını kendileriyle bizzat paylaşalım, onlarında yapacaklarını onlardan dinleyelim” dedi. Şiirlerin okunup, kültür ve edebiyatın konuşulduğu sohbet toplantısında, Şanlıurfalı Şair ve yazarlar Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’den Şanlıurfa’nın tarihi dokusuna uygun Şiir dinletisinin yapılabileceği bir kültür merkezi isteğinde bulundular.

Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfa’nın şiir ve edebiyat dünyasının önemli isimlerinin bir arada olduğu Şanlıurfa Şair ve Yazarlar Platformunun kendisini davet ettikleri için teşekkür ederek; “Şair ve yazarların sevgisi toplumun sevgisi ile eş değerdir. Toplumda var olan her türlü hissiyat şair ve yazarda yerini bulur acılar, özlemler, hasretler o duygular mısralara, yazılara kalemlere dökülür. Aranızda bulunmaktan mutlu oldum teşekkür ederim” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star