Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ, "SORUNLARIN KALBİNE NEŞTER VURACAĞIZ"

BAŞKAN ÇİFTÇİ, "SORUNLARIN KALBİNE NEŞTER VURACAĞIZ"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kentin muhtelif yerlerinde incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2015 Salı 12:41
BAŞKAN ÇİFTÇİ,

Eyyübiye bölgesinde incelemelerde bulunan Başkan Nihat Çiftçi, Kentin kılcal damarlarının yer aldığı önemli bölgelerinde trafik akışının yapılandırılması için ilerleyen günlerde geniş kapsamlı projelendirme çalışması başlatacaklarını söyledi. İncelemelerin ardından bölge esnafı ile bir araya gelen Başkan Çiftçi, esnafa boz kazançlar temennisinde bulunarak, sohbet etti.Bölgenin trafiğini rahatlatacaklarını belirten Çiftçi, incelemeler hakkında açıklamalarda bulunarak, şunları kaydetti:

 BAŞKAN ÇİFTÇİ BUGÜN EYYÜBİYE BÖLGESİNDE

Sabahın erken saatlerinde yolların sakin olduğu Eyyübiye ilçemizi ziyaret ederek, eksiklikleri yerinde inceledik. Şuanda Eyyüpkent'te eski Birikethane meydanındayız.  kısa süre içerisinde bu bölgedeki yol yapım çalışmalarını başlatarak bölge trafiğini rahatlatmamız lazım. Trafik düzeni hakkında ne kadar düşünürsek düşünelim yalnız yol ağını genişletmediğimiz sürece nihai sonuç alamayacağız. Haliliye ve Karaköprü ilçelerindeki sıkıntıları dün itibariyle tespit ederek gerekli talimatları verdik. Bu gün ise Eyyübiye ilçesindeki ziyaretlerimizde çözüm noktası kapsamında gerekli talimatlar olacak.Akçakale yolunda ise yol genişletme çalışmalarımız konusunda gerekli teknik açılarına bakarak yapılabilecek projeler hakkında görüşmeler sağlayacağız.

Ziyaretler kapsamında Hal Pazarı esnafını da ziyaret eden Başkan Çiftçi, Şanlıurfa'nın nabzının attığı bölgede esnafla bir araya gelerek  sohbet etti. 

YORUMLAR
  • yorum2015-09-08 14:38:01mahir özer

    gözboyamak için değil her zaman böyle ol! cidden samimi olsaydın karaköprü bu halde olmazdı..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star