Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN 19 MAYIS MESAJI

BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN 19 MAYIS MESAJI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile bir mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2016 Çarşamba 09:36
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN 19 MAYIS MESAJI

Başkan Çiftçi, mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkışının, Cumhuriyet tarihinin başlangıcı olduğunu belirtti.

Başkan Çiftçi mesajında şu ifadelerine yer verdi: "Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, ecdadımızın gösterdiği kahramanlık ruhuna bağlı olarak; istiklal ve istikbalimize, tarihimize, kültürümüze, cumhuriyetimize ve milli benliğimize ebediyen sahip çıkacaktır. Gençlerimiz, kendilerine emanet edilen değerleri daha da zenginleştirecek ve milli mücadele ruhunu her daim ayakta tutacaktır. Bu doğrultuda Büyükşehir Belediyemiz, gençlerimizin yanında ve en büyük destekçilerinden biri olmaya devam edecektir. Bu duygularla gençlerimizin ve aziz milletimizin Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, aydınlık yarınlara doğru tüm gençlerimizi sevgiyle selamlıyorum.”

Mesajında Türkiye'nin birlik ve beraberlik duygusunun hiçbir zaman bozulmayacağını sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Türkiye için bağımsızlık meşalesini yakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları ile vatani görevini yaptıkları sırada şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimizi sonsuz minnet duyguları ile saygıyla anıyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık