Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN 23 NİSAN MESAJI

BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN 23 NİSAN MESAJI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayarak bir mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2016 Cuma 10:33
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN 23 NİSAN MESAJI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 1920 yılında kurulmasının ardından sadece ülkemiz çocuklarına değil bütün dünya çocuklarına ithaf edildiğini belirten Başkan Nihat Çiftçi, bir milletin geleceğinin çocuklar olduğunu vurguladı.

Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Başkan Nihat Çiftçi, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ ifadesinin ışığında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun ve milli egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 96. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Milli tarihimiz açısından müstesna bir yere sahip olan 23 Nisan 1920, yarınlarımızı inşa eden tüm çocuklara armağandır. Dünlerin, bugünlerin ve yarınların mimarı olan çocuklarımıza güzel bir gelecek oluşturabilmek ve beraberliğin el ele olduğu bir dünya bırakabilmek için barışı, sevgiyi, huzuru koruyarak ve bütün gayret ve çabalarımızı ortaya koyarak çalışıyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 96. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyorum. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını canı gönülden kutlar, sevgiler sunarım" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star