Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN DEMİRKOL; ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR

BAŞKAN DEMİRKOL; ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR

Öğrencilerin yoğun sevgisi ile karşılanan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol; “Bu çocuklarımızı kısa süre sonra iyi meslek sahibi olmuş, vatana millete faydalı insan olarak görmeyi arzu ediyorum” dedi.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2014 Cuma 09:13
BAŞKAN DEMİRKOL; ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR

Yenişehir / Hamidiye Mahallesinde bulunan Rasime Polat İlk Okuluna çocuk oyun grubu yapacağı sözü veren Başkan Fevzi Demirkol, çocuklarımız geleceğimizdir şiarı ile geleceği inşa için çocuklara her türlü desteğin verilmesi gerektiğini kaydetti.

3 / C sınıfı öğrencisi Elif Özalp’ın resim tablosunu alan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol; “Rasime Polat İlk Okulu öğrencileri daha önce nezaket gösterip bizi ziyaret ettiler. Resim sergileri vardı. Biz o zaman sergiyi ziyaret ettik. Elif Özalp isimli kardeşimiz bizi okula davet etti. Burada kendi yaptığı tabloyu bize hediye etti. Rasime Polat İlk Okulu öğrencilerine ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Bu çocuklarımızı kısa süre sonra iyi meslek sahibi olmuş, vatana millete faydalı insan olarak görmeyi arzu ediyorum” dedi.

Sınıf öğretmeni Derya Dener ise sınıfta Elif Özalp’ın 23 Nisan resim sergisine 7 tablo ile katıldığını belirterek, öğrencilerinin daima özveri ile çalıştığını sözlerine ekledi.

Öğrencilerin sevgi gösterisi ile mutlu olan Başkan Demirkol ise öğrencilerden derslerine çalışmaları ve ödevlerini yapmaları konusunda söz aldı

Programa AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, okul müdürü ve öğretmenleri eşlik etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık