Ana Sayfa Siyaset Başkan Demirkol Şaşırttı

Başkan Demirkol Şaşırttı

Kurumsal bir binası olmayan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un katıldığı Tarihi Kentler Birliği toplantısında bir sonraki toplantının Haliliye'de yapılması teklifinde bulunması ilçe sakinlerini şaşırttı.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2016 Pazar 20:14
Başkan Demirkol Şaşırttı

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Tarihi Kentler Birliği’nin Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’da, bölgenin gelişimine katkı sağlayacağını düşünerek bir sonraki toplantının Haliliye’de yapılmasını talebinde bulundu.

 

Tarihi Kentler Birliğinin bir sonraki toplantısının Haliliye'de yapılması teklifinde bulunan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un Haliliye belediyesinde doğru düzgün binası bile yok.

 

DEMİRKOL HİZMET ETMEYİ UNUTTU

 

vatandaş, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'dan kentsel dönüşüm,ilçenin bütün kırsal mahallelerine kilit taşı,temizlik ve ilaçlama hizmeti bekliyor.Demirkol, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde başkan seçildiği süre içerisinde, iftar programları,Kosova ve Çanakkale programlarını yapmaktan öte Haliliye için kayda değer önemli bir proje ve hizmet üretemedi.Yerel seçimlerin üzerinden 2,5 yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen hala belediyenin kurumsal anlamda bir binası bile yok. 'YAPTIĞI BİR HİZMET YOK' Başkan Demirkol'un tarihi kentler birliğinin bir sonraki toplantısının Haliliye'de yapılması talebine ilişkin değerlendiren vatandaşlardan Mehmet Uygur ise, ''Başkan Demirkol'un hizmet noktasında yetersiz kaldığını kültürel ve sosyal etkinliklerden önemli projelere zaman ayıramadığını ve hizmeti sadece sosyal ve kültürel alanda yürüttüğünü belediyelerin asli görevlerinin sadece sosyal ve kültürel alanlardan ibaret olmadığını bilinmesini isteriz." diye konuştu.

 

'HALİLİYE HALKI HİZMET BEKLİYOR'

Ahmet Yıldız ise: "Halk,Haliliye için proje üreten, bu projeleri hayata geçiren ve hizmet eden bir belediye başkanı istiyor. Elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin,Başkan Fevzi Demirkol 30 Mart yerel seçimleri üzerinden 32 ay geçmiş.Demirkol Haliliye için ne gibi önemli hizmetler üretmiş. iftar vermekten,gezi programları düzenlemekten başka ne gibi hizmetler yapmış? Bu iftar ve gezi programlarla hizmet olmaz. Belediye başkanı, Haliliye için proje üretsin, hayata geçirsin"diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: urfagaphaber.com

YORUMLAR
  • yorum2016-09-25 20:37:51Ahmet karakaş

    Laf olsun diye söylemiştir. Bugune kadar topluma vaad etiklerinin kaçını yapmışlardır. Laf olsun diye söylenen söz alışkanlığıdır

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star