Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN DEMİRKOL TALEPLERE ANINDA CEVAP VERİYOR

BAŞKAN DEMİRKOL TALEPLERE ANINDA CEVAP VERİYOR

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kent merkezinde Sırrın, Devteşti ve Ahmet Yesevi Mahallelerinde yaptığı yol yapım ve yol açma çalışmaları ile vatandaşın takdirini kazandı.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2016 Cuma 15:09
BAŞKAN DEMİRKOL TALEPLERE ANINDA CEVAP VERİYOR

Sırrın Mahallesi’nde yol açma çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirkol, vatandaşların taleplerini anında yerine getiriyor.

Başkan Fevzi Demirkol; Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan ile birlikte, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Sırrın Mahallesi’nde sürdürülen yol açma çalışmalarını yerinde inceledi.  Başkan Demirkol, incelemeler sırasında Mahalle esnafını ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Demirkol, vatandaşlarla sohbet etti.

BAŞKAN DEMİRKOL: HALKIMIZIN MUTLULUĞU VE HUZURU İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Yollarının açılmasını istediklerini ifade eden vatandaşlar kısa süre içerisinde taleplerinin yerine getirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Yola açma çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Fevzi Demirkol şunları söyledi: “Bugün sırrın mahallemizin Köylükent civarında yeni açılacak yollarda kazı çalışmalarını birlikte inceledik Fen İşleri Müdürlüğü personelimizle birlikte. Yeni açılacak yollarda 80 santimetre kazı yapıyoruz. Bu 80 santimetre kazıdan sonra 50 santimetre kaba malzeme ile yolu belirli bir seviyeye getiriyoruz daha sonrasında da uygulanacak üst malzeme ne ise onu uyguluyoruz. Bugün burada gördüğünüz gibi 80 santimetre derinliğinde bir kazı yaparak yolların uzun ömürlü olmasını 1-2 yıl içerisinde herhangi bir şekilde bozulmaması için Fen İşleri Müdürlüğümüz elinden geleni yapıyorlar. Bizde Haliliye halkının huzuru, mutluluğu ve evine işine en rahat şekilde gidebilmesini temin etmek için çalışıyoruz. Bölgedeki halkımıza bize ve ekiplerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı da teşekkür ediyoruz. Saygılar sunuyoruz.”

HALİLİYE 3 MAHALLEYİ ŞANTİYE ALANINA ÇEVİRDİ

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Sırrın, Devteşti ve Ahmet Yesevi Mahallelerinde yol açma ve yol yapım çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Henüz yapılaşmanın olmadığı alanlarda yol yapım çalışmaları devam ederken 3 mahalle adeta şantiye alanına döndü. Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-01-16 15:53:56alper can

    ben bahçeli evlerde oturan bir vatandaşım ama ne yazıkki bu belediye çalışmıyo çünkü benim binamda depo yanında boşuna su akıyo bildirmeme ragmen yapılmadı bana dilekçe yaz diyorlar biz hangi çagda yaşıyoz yav

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık