Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN DEMİRKOL, VATANDAŞLARDAN GELEN TELEFONLARI CEVAPLADI

BAŞKAN DEMİRKOL, VATANDAŞLARDAN GELEN TELEFONLARI CEVAPLADI

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, sabah erken saatlerinde ziyaret ettiği Halkla İlişkiler Birimi Beyaz Masa Servisi’nde vatandaşlardan gelen telefonlara cevap verdi. Başkan Demirkol, halktan gelen iletileri bekletmeden cevaplandırdıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2015 Cuma 05:11
BAŞKAN DEMİRKOL, VATANDAŞLARDAN GELEN TELEFONLARI CEVAPLADI

Başkan Fevzi Demirkol, sabah erken saatlerinde başladığı inceleme ve denetim çalışmaları kapsamında Haliliye Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi Beyaz Masa Servisi’ni ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Haci Kanduza, Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ’ın da yer aldığı ziyarette, Başkan Demirkol vatandaşlardan gelen telefonları cevapladı. İletileri not alan Başkan Demirkol, telefondaki vatandaşlara taleplerinin kısa sürede gerçekleştirileceğini bildirdi.

Başkan Fevzi Demirkol, Beyaz Masa Servisi’ne yaptığı ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Haliliye Belediyesi olarak Beyaz Masa’mızın telefon numarası 4442263. 4442263 numaralı telefonumuza vatandaşlarımız gece saat 12’ye kadar açık olan bu servisimize dilekleri, taleplerini, temennilerini ve hizmette aksayan yönlerini bildiriyorlar. Sabah 8 itibariyle Beyaz Masa’mızı denetleme imkanı bulduk. Vatandaşlarımızdan gelen birkaç telefona da ben cevap vererek, vatandaşlarımızın bu hususta bu servisimizi yoğun şekilde kullandıklarına bende şahit oldum. Vatandaşlarımızın Haliliye Belediyesi ile ilgili tüm taleplerini, şikayetlerini Beyaz Masa servisimize bildirmelerini ve kendilerine aynı gün içerisinde dönüş yapılacağını, hizmet zamana yayılacak bir hizmet ise bir, iki gün içerisinde o hizmetin yapılmasına müteakip dönüş yapılacağını vatandaşlarımıza duyuruyorum.”

Haliliye Belediyesi Beyaz Masa Servisi, 365 gün boyunca saat 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet vererek, vatandaşların çözüm noktası oluyor.

YORUMLAR
 • yorum2015-12-22 03:15:30hilvanlı

  sırın köylukent temizligi yapılmıyor sayın demirkol sabah erken seni davetediyoruz lutfen.

 • yorum2015-12-18 17:01:09yılmaz güzel

  bravo mehmet fatih demirkollar satmadıkları kaldımı ki ihaleleri yeğeni halil demirkol satıyor maşallah arkadaşlaına özellikle evet haram olsun

 • yorum2015-12-18 16:54:12ahmet yılmaz

  sayın başkan sabah orayı ziyaret edecegine yapılan ihaleleri takip et yegenin halil demirkol maşalah ihalelere müdahale ediyor .arkadaşlarına ihale verdiriyor bunlar sizden çıkar merak etmeyin

 • yorum2015-12-18 08:10:20mehmet fatih barış

  merhaba sırrın karşıyaka da abdurrahman yavuz camii karşısı haliliye belediyesi tarafından park yapılacak diye pano asılmış ama içinde bina dikiliyor, acaba belediye başkanı orayi kaç liraya sattı. zehir zikkim olsun. eskiden parkları satıyor diye insanları eleştırenler bu gün parkları satıyor.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık