Ana Sayfa Dünya BAŞKAN DEMİRKOL VATANDAŞLARI BİZZAT DİNLEDİ

BAŞKAN DEMİRKOL VATANDAŞLARI BİZZAT DİNLEDİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Halk Günü Toplantısı kapsamında vatandaşları bizzat dinleyerek, onlardan gelen iletileri kaydetti.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2016 Cumartesi 09:35
BAŞKAN DEMİRKOL VATANDAŞLARI BİZZAT DİNLEDİ

Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Toplantısı Salonu’ndan gerçekleştirilen Halk Günü Toplantısına Başkan Fevzi Demirkol’un yanı sıra, Başkan Yardımcıları Haci Kanduza ve Mehmet Selim Polatkan, birim müdürleri katıldı. Başkan Demirkol, görüştüğü vatandaşlardan gelen taleplerin çözümü için notlar aldı. Haliliye Belediyesi’nin hizmetlerinden dolayı da Başkan Demirkol’a teşekkürlerini bildiren vatandaşlar, halk günü uygulamasından memnun olduklarını dile getirdiler.

 

2016 Mart ayı Halk Günü Toplantısıyla ilgili açıklama yapan Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

“Haliliye Belediyesi olarak kurulduğumuz 1 Nisan 2014 tarihinden itibaren başlattığımız ve devam ettirdiğimiz halk günü toplantımızı gerçekleştirdik. Haliliye Belediyesi olarak ilklerin belediyesi olacağımızı söyledik ve ilklerin belediyesi olmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa’da ve belki de bölgede ilk olarak başlattığımız halk günü uygulamamız 1 Nisan 2014 tarihinden bugüne devam etmektedir. Hiçbir uygulamamızda gördüğümüz zorluklardan dolayı uygulamamızdan vazgeçmediğimiz gibi halk günü uygulamasından da vazgeçmedik. Tatil gününe denk gelse dahi yine halk gününü gerçekleştirmekteyiz. Yine bu ay yoğun katılım gerçekleşti. Vatandaşlarımızın belediyenin hizmetleriyle ilgili taleplerini, kendilerinin şahsen karşılaştıkları sıkıntıları ve yapmış olduğumuz hizmetlerle ilgili bize teşekkürlerine ilettiler. Gelen her vatandaşla bire bir özelde görüşerek bu uygulamamız devam etmektedir.”

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık