Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN DEMİRKOL’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

BAŞKAN DEMİRKOL’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kendisinden yardım talebinde bulunan iki Suriye uyruklu vatandaşın sıkıntılarını giderdi.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2014 Çarşamba 05:24
BAŞKAN DEMİRKOL’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçe Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, dün gece Rabia (Topçu) meydanında düzenlenen iftar programına katıldı. Başkan Demikol’un yanına iki Suriye Uyruklu vatandaş gelerek çocuklarına süt ve ilaç alamadıklarını söylemeleri üzerine Başkan Demirkol, talimat vererek Suriye uyruklu vatandaşların sıkıntılarının giderilmesini istedi.  Yaklaşık 10 dakika içerisinde sıkıntıları giderilen Suriye Uyruklu vatandaşlar Başkan Demirkol’a teşekkür etti.

 

Burada bir açıklama yapan Başkan Demirkol şunları kaydetti:

“Zor durumda olan, çocuğuna bir paket süt alamayacak, ilacını alamayacak durumda olan vatandaşlarımız var. Biz elimizden geldiğince bize ulaşan ve yardım isteyen halkımıza yardım etmeye çalışıyoruz. Bizler halkımızın dualarını almak için çaba sarf ediyoruz. Bir kişi bile olsa gerçekten karnını doyurabiliyorsak bize yeter. Ramazan boyunca ve ramazan ayından sonrada elimizden geldiğince bize ulaşan bütün vatandaşlarımızın yardım taleplerine cevap vermeye çalışacağız”

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık