Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN DEMİRKOL'DAN ÖRNEK,DAVRANIŞ!

BAŞKAN DEMİRKOL'DAN ÖRNEK,DAVRANIŞ!

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Aday Adayı olan kişilerle bir istişare toplantısı yaptı

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2014 Salı 07:49
BAŞKAN DEMİRKOL'DAN ÖRNEK,DAVRANIŞ!

Seçim kampanyası boyunca da hep görüşlere açık olacaklarını ve fikirleri paylaşacaklarını belirten Demirkol: “Hepimiz Haliliye için yola çıktık, bu nedenle bugün yine bir aradayız” dedi.

 

Haliliye Belediyesi’nde yaklaşık 3 saat süren toplantıda Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, aday adaylarının seçimden bu yana şekillenmekte olan Haliliye ile ilgili görüşlerini aldı. Aday adaylarının öneri ve şikâyetlerini dinledi. Toplumun her kesimi ile benzer toplantılar gerçekleştireceklerini belirten Başkan Demirkol, toplantı boyunca Haliliye için planlanan projelerden, karşılaşılan sorunlardan ve sundukları çözüm önerilerinden de bahsetti.

 

Aday adaylarının, adaylık sürecinde gerçekleştirmek istedikleri projeleri sundukları ve ilk altı aylık kısa vadede takip ettiklerine dair izlenimlerini paylaştıkları toplantıya; Fatma Akcan, Oktay Yaşar, Adem Atmani,  İbrahim Halil Arslan, Ahmet Baytak, Salih Ay, Ahmet Arslan ve Ahmet Karaca katıldı.

 

İmar ve temizlik konularının yoğun olarak konuşulduğu toplantıda gelecek dönemde Haliliye için atılacak adımlara dair bilgiler verilirken, bu konularda fikirler de alındı. Çevre illerdeki belediyelerle kıyaslamaların yapıldığı, örneklerin de anlatıldığı gündemde, Şanlıurfa’nın geleceğine de şekil verecek bir Haliliye kimliği için görüş alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık