Ana Sayfa Siyaset Başkan Eğilmez'den Başheki Yetişgin'e Ziyaret

Başkan Eğilmez'den Başheki Yetişgin'e Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2011 Perşembe 12:54
Başkan Eğilmez'den Başheki Yetişgin'e Ziyaret
AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve Yürütme Kurulu Üyeleri İsa Kızıldemir, Mustafa Yavuz ve Metin Çadırcı ile birlikte Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesine geçerek Başhekim Dr. Abdülkadir Yetişgin’i ziyaret ettiler.

 

Ziyaretle ilgili olarak memnuniyetini dile getiren Başhekim Yetişgin; “AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ve arkadaşları bizi ziyaret etmelerinden dolayı azami derecede memnuniyet duydum. Yusuf Başkanı şahsen tanıyoruz. İyi niyetle yapacağımız her hizmette yanımızda olacağına inanıyoruz. Bizi ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilemez ise ziyaretle ilgili olarak şöyle konuştu; “Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesine eni başhekimimizi ziyaret ederek hayırlı olsun dedik. Başhekim Yetişgin’i tanıyoruz. Şanlıurfa için en güzel hizmeti yapacağına inanıyoruz. Başhekime yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star