Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN EKİNCİ " MİLLETİN ADAMI ERDOĞAN"DIR

BAŞKAN EKİNCİ " MİLLETİN ADAMI ERDOĞAN"DIR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, halk tarafından ilk defa seçilen Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde ‘Bizde tercihimizi gelecekten yana, milletin adamından yana kullandık’ dedi.

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2014 Pazartesi 06:28
BAŞKAN EKİNCİ

Cumhurbaşkanlığı seçimleri için erken saatlerle oyunu kullanmaya gelen çok sayıda yaşlı vatandaşla karşılaşan Başkan Ekinci onların hem elini öptü hem de, gelip oylarını kullandıkları için teşekkürlerini iletti. Oyunu kullanabilmesi için sepetli motosiklet ile okula getirilen yaşlı bir teyze ile bir süre yakından ilgilenen Başkan Ekinci, sorunları da dinlemeyi ihmal etmedi.

Akşemsettin, Direkli, İmam Keskin, Hayati Harrani, Yenice gibi birçok mahalleyi gezerek vatandaşların oyunu kullandığı okulları ziyaret eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kendi oyunu da Turluk Mahallesi’nde kullandı. 2236 nolu sandıkta oyunu kullanan Başkan Ekinci, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci oy kullanma işlemi sonrası bir açıklama yaparak; “10 Ağustos seçim sürecinin ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini diliyoruz. Bizde sabahın erken saatlerinden itibaren okullarımızı gezdik dolaştık ve oyumuzun bulunduğu Turgutlu Mahallesine gelerek oyumuzu kullandık. Bizde tercihimizi gelecekten yana, milletin adamından yana kullandık. Tabi bu tercihi yapmamızdaki etkenleri sıralamamıza gerek yok, milletimiz bunu biliyor. Çok şükür huzurlu bir şekilde geçti." Dedi

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık