Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN EKİNCİ: “ ZOR DİYORSUN, ZOR OLACAK Kİ İMTİHAN OLSUN”

BAŞKAN EKİNCİ: “ ZOR DİYORSUN, ZOR OLACAK Kİ İMTİHAN OLSUN”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa’nın en zor bölgesinde görev yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek Mevlana’nın güzel bir sözü ile hizmetin önemine değindi.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2014 Pazar 09:09
BAŞKAN EKİNCİ: “ ZOR DİYORSUN, ZOR OLACAK Kİ İMTİHAN OLSUN”

 Özellikle çarpık kentleşme ve kaçak yapı ile bilinen Eyyübiye bölgesinde göreve gelen Eyyübiye belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bir iş zor ise üstüne gitmemek olmaz üstüne gideceksin ki yaptığın iş anlamlı olsun” Dedi.

 Başkan Ekinci konuşmalarını şöyle sürdürdü: “ Biz Eyyübiye’nin çok zor bir bölge olduğunu başından biliyorduk ve şundan da eminiz ki cenabı hak hiç kimseye kaldıramayacağı bir yükü yüklemez. Madem bu yük bize yüklenmiş ise inşallah bu işin altından kalkacağız ve bir ekip kurduk. Zor bir bölge ve aklıma bir Mevlana sözü geldi, “ Zor diyorsun, Zor olacak ki imtihan olsun” madem hayat bir imtihandır bu imtihandan iyi geçmek adına bu zorluklar ile de mücadele etmek lazım. Ama şunu da ifade etmeden geçemiyecem, zor diye olaylara el atmamamız doğru değil, zor diye zor olanlara dokunmamamız doğru değil, evet zor olan konulara değineceğiz zoru hep birlikte başaracağız.”Diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık