Ana Sayfa Urfa Haberleri BAŞKAN EKİNCİ, MAHALLENİN TALEPLERİ YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN EKİNCİ, MAHALLENİN TALEPLERİ YERİNDE İNCELEDİ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, dün akşam saatlerinde gitmiş olduğu Buhara ve Mance Mahallerinde bir dizi temaslarda bulundu.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2014 Salı 09:49
BAŞKAN EKİNCİ, MAHALLENİN TALEPLERİ YERİNDE İNCELEDİ

Mahalle sakinlerinin isteklerini yerine getirmek üzere kırsal alanda keşifler yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, burada mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, vatandaşların sıkıntılarını ve isteklerini yerine getireceğiz dedi.

Eyyübiye ilçesi sınırları içerisinde bulunan Buhara ve Mance Mahallelerini gezen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, mahalle sakinlerinin camii, taziye evi ve park isteklerinin olduğunu belirterek iki mahalle arasındaki boşluk alanlarda incelemelerde bulundu. Ekinci, İhtiyaçların giderilmesi konusunda gerekli birimlerle irtibat haline geçtiklerini söyledi.

Burada mahalle çocukları tarafından yoğun ilgi gören Başkan Ekinci, kendilerine çeşitli oyuncaklar hediye etti. Yanına gelen bazı mahalle sakinlerinin de görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Ekinci, ‘Öncelikle burada yaşayan insanlarımızın insani talepleri var onları karşılamamız gerekiyor.  Burada insanlarımızın taziye evi istekleri var. Bir de camii noktasında sıkıntı var, şuan da Buhara ve Mance Mahalleleri arasında bulunuyoruz. Burada da bunlarla ilgili çalışmalar yapacağız. Zeminde yasal bir engel yok ise burada hem taziye evi noktasında hem camii noktasında hemde etrafın park yapılması noktasında çalışmalarımız olacak. Arkadaşlar burayı söylediler, gelip yerinde inceledik. Şimdi zeminin durumuna bakacağız. Eğer izin alınması gereken yerler varsa, izinleri alıp bu boş alanı iyi bir şekilde değerlendirip, Buhara ve Mance Mahallesi sakinlerinin hizmetine sunacağız.’ Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık