Ana Sayfa Dünya BAŞKAN ERTEKİN, NİHAT ÇİFTÇİ’YE YAPILAN SALDIRIYI KINADI

BAŞKAN ERTEKİN, NİHAT ÇİFTÇİ’YE YAPILAN SALDIRIYI KINADI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye düzenlenen saldırıyla ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2015 Salı 04:53
BAŞKAN ERTEKİN, NİHAT ÇİFTÇİ’YE YAPILAN SALDIRIYI KINADI

Başkan E. Sabri Ertekin, mesajında şunları kaydetti: “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Nihat Çiftçi'nin içinde bulunduğu makam aracına Siverek’tedüzenlenen silahlı saldırıyı derin bir teessürle öğrendik.Gerçekleştirilen saldırıyla Şanlıurfa’da huzuru bozma ve yersiz gerilim oluşturarak bundan nemalanma hesabı yapıldığı aşikardır. Bu gerilimi tırmandırmaya çalışanlara sesleniyoruz. İlimizin ve ülkemizin barışa, birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Şiddetle ve baskıyla hiçbir şey elde edilemez. İlimizin huzurunu bozmaya yönelik gerçekleştirilen hiçbir terör saldırısını tasvip etmiyor ve bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Bu saldırının faillerinin en yakın zamanda yakalanarak adaletin önünde çıkarılacağını umuyor ve halktan aldığı güçle çalışmalarına devam ederken saldırıya uğrayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Nihat Çiftçi ve ekibinegeçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa emniyetinden HDP operasyonu

Urfa emniyetinden HDP operasyonu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık